اخبار مرتبط
کاهش رویدادهای ضدشیعه در ماه فوریه مدت زمان زیادی تداوم نداشت، به طوریکه با افزایش 113 حادثه، تعداد 359 اقدام ضدشیعه در ماه فوریه، در ماه مارس به ۴72 مورد رسید
شنبه, 15 اردیبهشت,1397
تقریبا ٨٠ درصد از مردم جهان (جمعیتی بالغ بر ۶/٩ میلیارد نفر) مسیحی، مسلمان، هندو و بی دین هستند.
شنبه, 15 اردیبهشت,1397
مشاور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از تمایل 17 درصدی افراد 1۵ تا ۶۴ ساله به مصرف مواد مخدر خبر داد و گفت: همچنین ٢٧ درصد از افراد ١۵ تا ۶۴ سال نسبت به مصرف مواد مخدر نگرش مثبت دارند
سه شنبه, 28 فروردین,1397
ظهر روز21 فروردین 1397 در مراسمی با حضور رییس مرکز، مدیران و کارشناسان، دکتر حاجیانی به عنوان معاون جدید هماهنگی و برنامه‌ریزی مرکز معرفی شد
سه شنبه, 28 فروردین,1397
عماد افروغ، درباره نقش شبکه‌های مجازی در اعتراضات دی‌ماه سال 96 گفت: به‌هرحال شبکه‌های مجازی به‌عنوان یک شبکه اطلاع‌رسانی می‌توانند نقش‌آفرین باشند. اما آن‌ها نمی‌توانند به‌مثابه یک سازوکار درونی، نقش علّی و تکوینی داشته باشند. نمی‌توانند با یک اشاره حادثه‌ای را ایجاد کنند. تا سازوکارهای درونی و عوامل ایجادی مهیا نباشد هیچ شبکه اطلاع‌رسانی‌ مجازی و یا غیرمجازی نمی‌تواند یک حادثه‌ را خلق کند.
چهار شنبه, 15 فروردین,1397
فیلتر کردن تلگرام اقدامی ضدمنافع ملی، احمقانه ‌و پرهزینه است چون: طبق نظرسنجی ایسپا در دیماه 97 بیش از 7۵ درصد ایرانیان از نظر اقتصادی و سیاسی ناراضی‌اند، اقدامی که نارضایتی بیش از نیمی از جمعیت ایران را افزایش می‌دهد اقدامی بر خلاف امنیت ملی است.
چهار شنبه, 15 فروردین,1397
نشریه انگلیسی «اکونومیست»‌ در جدیدترین گزارش سالانه خود تحت عنوان «جهان در 2018»، 12 روند مهم جامعه جهانی را برای سال پیش‌رو معرفی کرد.
شنبه, 26 اسفند,1396
اگرچه هدف هر اعتراض گسترده‌ای، سیاست است ولی ریشه‌های آن می‌تواند امور سیاسی یا اقتصادی یا اجتماعی و فرهنگی باشد؛ایسپا در پیمایش خود که بلافاصله پس از اعتراضات دی ماه انجام شده؛ از مردم پرسیده است که مهم‌ترین چیزی که در کشور آنها را نگران می‌کند، چیست؟ سه پاسخ اول و اصلی و مهم‌تر اقتصادی هستند.
شنبه, 26 اسفند,1396
سیر ساعت کار در بازار کشور روند نزولی را منعکس می‌کند. بنابه گزارش مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت کار، از میانگین ساعت کار هفتگی در طول نیمه اول دهه جاری، یک ساعت کاسته شده است. کارشناسان معتقدند این کاهش نشان‌دهنده افزایش تمایل نیروی کار به کارهای پاره‌وقت است.
یکشنبه, 13 اسفند,1396
نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می‌دهد، دونالد ترامپ از زمان بنیانگذاری نظرسنجی‌ها در 7۵ سال گذشته به جایگاه بدترین رئیس‌جمهوری ایالات متحده رسیده و باراک اوباما جایگاه محبوب‌ترین رئیس‌جمهوری آمریکا را در دست دارد.
سه شنبه, 08 اسفند,1396
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که میزان محبوبیت «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه به پایین ترین سطح از اکتبر سال گذشته (مهر 96) تاکنون رسیده است.
دوشنبه, 07 اسفند,1396
سازمان «بین‌المللی شفافیت (TI)» طبق روال هر ساله خود گزارشی را در مورد میزان فساد کشورها تحت عنوان «شاخص ادراک‌ فساد (CPI) 2017» منتشر کرده است. بر اساس این گزارش، عمده کشورهای جهان در سال گذشته میلادی پیشرفت‌های اندکی در رابطه با مبارزه با فساد داشته‌اند
شنبه, 05 اسفند,1396
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir