اخبار مرتبط
ایران رتبه سوم جهانی برای تقاضای ویزای لاتاری آمریکا در سال 2016
الإثنين, 24 سبتمبر,2018
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که بیش از نیمی از شهروندان بریتانیایی آمادگی خود را برای رای دادن به یک حزب سوم غیر از حزب محافظه کار و حزب کارگر اعلام کرده‌اند.
یکشنبه, 01 مهر,1397
از زمانی که دونالد ترامپ به ریاست جمهوری ایالات متحده رسیده، چهره بسیار بحث برانگیزی بوده است. اینک در دومین سال ریاست جمهوری خود، وی در جلب دیدگاه مثبت نظرسنجی ها با مشکل مواجه شده چرا که نرخ رویکرد مثبت به عملکرد وی پیوسته زیر 50 درصد بوده است
دوشنبه, 19 شهریور,1397
مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در آذربایجان‌شرقی در ادامه به نتایج یک نظرسنجی با عنوان بررسی مسائل روز از دید دانشجویان گفت: طبق نتایج این نظرسنجی که از سوی ایسپا در سطح آذربایجان‌شرقی صورت گرفت، 72.8 درصد دانشجویان معتقد بودند که یأس و ناامیدی بر جامعه حاکم شده است و ۴۶ درصد نیز فکر می‌کردند، بی‌اعتمادی در جو دانشگاه وجود دارد
شنبه, 17 شهریور,1397
افروغ به اخرین نظرسنجی ایسپا که بعد از تجمعات دی ماه 96 انجام شده اشاره کرد و بیان داشت: مهمترین نگرانی مردم با 72.4 درصد اقتصادی است که در تحلیل به 81 درصد هم می رسد.
سه شنبه, 06 شهریور,1397
وزیر بهداشت به مناسبت روز پزشک گفت: امروز که روز پزشک بود پیام های محبت آمیز زیادی از مردم در تقدیر از خدمات جامعه پزشکی دریافت شد، مردم ایران بی نظیر و قدرشناس هستند که هوشیار هم شده اند و درست قضاوت می کنند و اکثر نظرسنجی هایی که توسط صدا و سیما، وزارت اطلاعات، ایسپا و دیگر مجموعه ها انجام می شود، نشان دهنده قدرشناسی مردم از خدمات جامعه پزشکی است
یکشنبه, 04 شهریور,1397
شاخصی که اخیرا در «گزارش جهانی خوشبختی» بر پایه ارزیابی بیشتر کشورهای جهان منتشر شده نیز حاکی از جایگاه نامناسب مردم ایران از جهت میزان رضایت‌مندی آنهاست و بررسی اخیر ایسپا در سال 1396 نیز نشان می‌دهد تنها حدود هشت درصد افراد وضع فعلی کشور را خوب و قابل دفاع دانسته‌اند؛ درحالی‌که این نسبت در سه سال پیش از آن حدود 11 درصد بوده‌است.
یکشنبه, 04 شهریور,1397
طبق آمار منتشر شده در تاریخ 29 خرداد 1397 از انجمن نرم افزار سرگرمیِ آمریکا، 45 درصد بازیکن ها زنان هستند که میانگین سنی آنها 34 سال است
سه شنبه, 26 تیر,1397
ایران نوشت:رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت :90 درصد مدعیان همسر آزاری را زنان و 10 درصد باقیمانده را مردان تشکیل می‌دهند، اما در کشور شاهد افزایش پنج و هشت دهم درصدی مراجعات نزاع همسرآزاری در سال 96 نسبت به سال 95 بودیم.
شنبه, 23 تیر,1397
یک میلیارد و ششصد میلیون نفر مسلمان در سراسر جهان زندگی می کنند که حدود ۲۰ درصد از این جمعیت را شیعیان شکل داده اند.
سه شنبه, 19 تیر,1397
هرساله سازمان ملل متحد گزارشی درباره ی سطح شادی در همه کشور های جهان جمع آوری می کند. شادی یک عامل قابل سنجش نیست از این رو اندازه گیری آن بسیار دشوار است. با این حال سازمان ملل متحد از چندین شاخص استفاده می کند تا اطلاعات بی طرفی در مورد کیفیت خوشحالی یا رضایت ارائه دهد.
شنبه, 09 تیر,1397
«بنیاد شهرت» در جدیدترین گزارش خود، مشهورترین کشورهای جهان در سال 2018 را معرفی کرده است. در این گزارش، شهرت ۵۵ کشور جهان که از لحاظ تولید ناخالص داخلی و جمعیت بزرگ‌ترین هستند مورد ارزیابی قرار گرفته است. برای رتبه‌بندی مشهورترین کشورها، نظرسنجی‌ای از بیش از 58 هزار نفر از مردم 8 کشور پیشرفته – کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، روسیه، انگلیس و آمریکا– در یک بازه زمانی دو ماهه صورت گرفته است.
چهار شنبه, 06 تیر,1397
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir