چهار شنبه, 07 تیر,1396 | جوان/28/2017
اخبار
اعضای منتخب، فعلی و اسبق شورای اسلامی شهر همدان و کارشناسان به آسیب‌شناسی شوراهای شهر در کشور پرداختند.
دوشنبه, 29 خرداد,1396
نشست تحلیل رفتار انتخاباتی مردم هرمزگان که با هدف بررسی ابعاد فرهنگی اجتماعی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در استان هرمزگان با حضور سه تن از کارشناسان حوزه جغرافیای سیاسی، جامعه‌شناسی سیاسی و جامعه‌شناسی ارتباطات و با استقبال جمعی از دانشجویان و فعالین اجتماعی در جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان برگزار شد.
دوشنبه, 29 خرداد,1396
عباس عبدی، پژوهشگر اجتماعی: نظرسنجی وقتی جا می‌افتد که نظر مردم مهم باشد معیدفر، جامعه‌شناس: زمینه‌های ارزیابی علمی در جامعه ایران برای افکارسنجی وجود ندارد.
دوشنبه, 29 خرداد,1396
روند نظرسنجی‌ها می‌گوید اگر قالیباف کنار نمی‌رفت بازهم اتفاق خاصی نمی‌افتاد و رقابت دوسویه شکل می‌گرفت جامعه به سمت «فربه شدگی افکارعمومی» در مقابل دولت پیش می‌رود.
سه شنبه, 23 خرداد,1396
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی گفت: فعالیت مرکز افکارسنجی ایسپا نیز دقیق و به دور از مسائل سیاسی است و در دوره ‌های اخیر انتخابات نیز تطبیق بسیار بالا با درصد خطای بسیار کم داشته است.
سه شنبه, 23 خرداد,1396
اقدامات تروریستی علیه شیعیان در ماه می 2017 منجر به مرگ بیش از 128 نفر و مجروحیت ۵0 نفر از شیعیان در گوشه و کنار جهان شده است
چهار شنبه, 17 خرداد,1396
تازه ترین نظرسنجی موسسه یوگو نشان می دهد که جوانان انگلیسی بیشتر از سایر اقشار جامعه طرفدار سیاست های چپ گرایانه جرمی کوربین و خواهان پیروزی حزب کارگر در انتخابات سراسری پیش رو در انگلیس هستند.
سه شنبه, 16 خرداد,1396
انتخابات ریاست‌جمهوری امسال در حالی به پایان رسید که رئیس‌جمهور مستقر موفق شد با کسب اکثریت آرا در دور اول جایگاهش را حفظ کند. این در حالی بود که در فاصله کوتاه میان تایید صلاحیت کاندیداها تا برگزاری انتخابات حدس ‌و گمان‌های بسیاری در خصوص پیروز انتخابات زده می‌شد
سه شنبه, 16 خرداد,1396
چگونگی انجام نظرسنجی‌های انتخاباتی در گفت‌وگو با رئیس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران
سه شنبه, 16 خرداد,1396
برگزاری انتخابات پارلمانی انگلیس در 8 ژوئن (18 خرداد)، بار دیگر سبب گرم شدن بازار نظرسنجی‌ها که عمدتا نیز بر روی دو حزب اصلی محافظه کار و کارگر و احتمال پیروزی آنها متمرکزشده اند، شده است.
دوشنبه, 15 خرداد,1396
نتیجه نظرسنجی از مردم کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا؛ ۶3.7 درصد احساس می کنند در طی ماه رمضان در محل کار بهره وری بیشتری دارند.
جمعه, 12 خرداد,1396
داده های یک پژوهش منحصربه فرد نشان می دهد که افکارعمومی آمریکا با بسیاری از استراتژی های رییس جمهور این کشور برای خاورمیانه مخالف هستند.
پنجشنبه, 11 خرداد,1396
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir