اخبار
پورمحمدی، وزیر دادگستری گفت: فعالیت ایسپا در نظرسنجی ها کمک فراوانی در ایام انتخابات کرد.
جمعه, 05 خرداد,1396
چهاردهمین نشست از سلسله نشست های عصر گفت و گو با موضوع «بررسی ابعاد اجتماعی انتخابات دوازدهم» برگزار گردید.
الخميس, 25 مي,2017
بررسی فقر مطلق در ایران نشان می دهد تعداد افراد دارای فقر مطلق در ایران از 3 میلیون نفر در سال 1990 به 62 هزار نفر در سال 2013 رسیده است.
الأربعاء, 24 مي,2017
دونالد ترامپ در حالی نخستین سفر خارجی خود را در قالب حضور در چندین کشور مذهبی جهان آغاز کرده که نه تنها در داخل آمریکا نرخ محبوبیت وی به کمترین میزان رسیده، بلکه در عرصه بین المللی نیز ایالات متحده از چشم جهان افتاده و برای مثال جوانان عرب با نگرانی از روی کار آمدن وی، آمریکاگریز شده و به سوی روسیه تمایل پیدا کرده اند
دوشنبه, 01 خرداد,1396
در حالیکه مشارکت مردم ایران در انتخابات روز 29 اردیبهشت 96 به میزان 73 درصد بود، این عدد بالاتر از میزان مشارکت مردم بسیاری از کشورهای توسعه یافته از جمله ایالات متحده است.
دوشنبه, 01 خرداد,1396
مهدی رفیعی، معاون پژوهشی ایسپا با بیان اینکه نتایج نظرسنجی های ایسپا مطابق با نتایج انتخابات بود گفت: در کوتاه مدت رفتار انتخاباتی مردم را می توان پیش بینی کرد و برآورد کرد چه کسی رای می آورد.
دوشنبه, 01 خرداد,1396
رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) با تاکید بر اینکه این مرکز عملکرد جناحی ندارد، گفت: کار ما تمام نشده است بلکه پیش از استقرار دولت دوازدهم طرح ملی انتظارات و توقعات مردم از دولت دوازدهم را اجرا خواهیم کرد.
دوشنبه, 01 خرداد,1396
دکتر پورعلی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، انتخابات تنها وسیله‌ای برای مشروعیت بخشیدن به اعتبار نظرسنجی‌ها از جنبه علمی است
دوشنبه, 01 خرداد,1396
دکتر طیبی؛ رییس جهاددانشگاهی، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) با روش‌های علمی به برگزاری نظرسنجی‌های متعددی دست زد و بخوبی نتایج آنها را در معرض افکار عمومی قرار داد.
دوشنبه, 01 خرداد,1396
رییس جهاددانشگاهی از عملکرد حرفه ای مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در نظرسنجی های انتخاباتی ملی و استانی تقدیر و تشکر نمود.
شنبه, 30 اردیبهشت,1396
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که حدود نیمی از شهروندان آلمانی بر این باورند که اتحادیه اروپا در 10 سال آینده نسبت به حالا اعضای کمتری خواهد داشت و کشورهای بیشتری این اتحادیه را ترک خواهند کرد.
دوشنبه, 25 اردیبهشت,1396
بر اساس نظرسنجی انجام شده در شهرهای مختلف آمریکا بیش از نیمی از مردم این کشور اقدام ترامپ مبنی بر اخراج مدیر اف.بی.آی را اقدامی نامناسب عنوان کرده‌اند.
یکشنبه, 24 اردیبهشت,1396
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir