اخبار
به گزارش روابط عمومی ایسپا، دکتر سید فرید موسوی نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون جوانان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه 13 شهریور 1398 به منظور آشنایی بیشتر با اهداف و فعالیت های ایسپا و نیز افزایش تعاملات، از مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) بازدید کرد.
الخميس, 05 سبتمبر,2019
به گزارش روابط عمومی ایسپا، در سال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) به منظور استفاده از نظرات کارشناسان و صاحب نظران حوزه نظرسنجی و رفتار انتخاباتی، جلسه «شورای مشورتی علمی» را در روز دوشنبه 11 شهریور 98 برگزار کرد.
سه شنبه, 12 شهریور,1398
در نظرسنجی‌های بعد از دی ماه 96 ، 81 درصد «نارضایتی اقتصادی» را عامل اصلی دانسته‌اند
یکشنبه, 20 مرداد,1398
سرپرست مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران از برنامه این مرکز برای انجام طرح های نظرسنجی انتخابات مجلس در سال ۹۸ خبر داد.
شنبه, 19 مرداد,1398
رئیس جمهور روحانی روز چهارشنبه 16 مرداد در آیین بزرگداشت سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی در جمع روسا و مدیران این نهاد، ایسپا را به عنوان یکی از ثمره های فرهنگی و موثر جهاددانشگاهی دانست.
چهار شنبه, 16 مرداد,1398
به گزارش روابط عمومی ایسپا، دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، دوشنبه 14 مرداد در نشست خبری سی‌ونهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی ضمن انتقاد از عدم توجه متولیان فرهنگی به نتایج افکارسنجی و نظرسنجی‌ها تأکید کرد:‌ بایستی ظرفیت شنیدن نتایج افکارسنجی‌ها و نظرسنجی‌ها را داشته باشیم تا بتوانیم برای مسائل راهکار ارائه کنیم.
دوشنبه, 14 مرداد,1398
وزیر ورزش و جوانان در نشست مشترک با رئیس و مدیران جهاد دانشگاهی بر استفاده از ظرفیت جهاددانشگاهی در حوزه نظرسنجی و تحقیقات افکار عمومی تاکید کرد
دوشنبه, 14 مرداد,1398
به گزارش روابط عمومی ایسپا؛ روز شنبه 12 مرداد 1398 و همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)، نشست مشترک بین رئیس و مدیران جهاد دانشگاهی با «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان در وزارت خانه برگزار شد.
یکشنبه, 13 مرداد,1398
دکتر علیزاده، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی در آستانه سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی در گفت‌وگویی با ایسنا، با اشاره به نظرسنجی ‌های مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، گفت: نظرسنجی ها نشان می‌ دهد وضعیت «رضایت از شرایط زندگی» ایرانیان از آذر 1394 تا مهر 1397، روند کاهشی داشته است.
شنبه, 12 مرداد,1398
در این جلسه با حضور دکتر مجتبی مقصودی رئیس انجمن علمی مطالعات صلح ایران و سرپرست و معاونان ایسپا برگزار شد، موضوعات و محورهای همکاری مشترک بین مرکز و انجمن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
یکشنبه, 06 مرداد,1398
نتایج نظرسنجی‌ ملی تابستانه ایسپا نشان می‌دهد 82.2 درصد مردم موافق انتشار اخبار و تصاویر زندگی شخصی هنرمندان و افراد مشهور در شبکه‌های اجتماعی مجازی و رسانه‌های عمومی نیستند.
یکشنبه, 06 مرداد,1398
آخرین نظرسنجی ملی تابستانه ایسپا در روزهای 17 و 18 تیر ماه 98 به صورت تلفنی با موضوع مسائل و موضوعات روز جامعه ایرانی انجام شد. در بخشی از نظرسنجی نگاه و نگرش شهروندان پیرامون اخذ تسهیلات و سرمایه گذاری در بانک ها مورد بررسی قرار گرفت.
یکشنبه, 06 مرداد,1398
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir