اخبار
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در مهرماه سال جاری از شرکت کنندگان در پیاده روی اربعین سال 1398 در مرزهای مهران، شلمچه، چذابه و خسروی از افراد بالای 15 سال و با حجم نمونه 1870 نظرسنجی انجام داد.92.7 درصد از شرکت کنندگان در پیاده روی اربعین اظهار داشتند که در طول مسیر راهپیمایی اربعین در کشور عراق احساس امنیت داشتند.
دوشنبه, 20 آبان,1398
مسئولین باید ظرفیت خود را در برابر نظرسنجی‌ها افزایش دهند و آرام آرام این فرهنگ را از بین ببرند که نظرسنجی به معنی رد یا تأیید یک مجموعه است.
دوشنبه, 13 آبان,1398
دکتر طیبی در پنجمین نشست مدیران اجرایی ایسپا با اشاره به اعتماد مردم به جهاددانشگاهی، گفت: مردم با یک واسطه که ایسپا باشد، می‌توانند نظرات خود را به مسوولان منتقل کنند؛ نظرسنجی سبب می‌شود، مسوولان تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر نیز از نظرهای واقعی مردم مطلع شوند.
یکشنبه, 12 آبان,1398
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در شهریور 1398، به سفارش «شرکت برج میلاد»، از طریق مصاحبه تلفنی از 2000 نفر از شهروندان بالای 18 سال شهر تهران که به صورت تصادفی انتخاب شده اند پرسیده است «تاکنون از برج میلاد تهران بازدید کرده‌اید؟»
جمعه, 10 آبان,1398
به گزارش روابط عمومی ایسپا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در شهریور سال جاری، از شهروندان بالای 18 سال شهر تهران با حجم نمونه 2000 نفر به صورت مصاحبه تلفنی پرسیده است «شما نماد و سمبل شهر تهران را چه می‌دانید؟»
پنجشنبه, 09 آبان,1398
نتایج نظر سنجی «ایسپا» نشان می­‌دهد دو سوم مردم ایران خواهان صرف منابع حاصل از قطع یارانه‌ی ثروتمندان به نفع قشر محروم هستند. تنها ۱.۵ درصد مردم می­ گویند یارانه فعلی «بخش زیادی» از هزینه ­های آنان را پوشش می‌دهد.
یکشنبه, 21 مهر,1398
نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که اواخر شهریور امسال انجام شد نشان می‌دهد ۶۷ درصد مردم خواستار حذف یارانه ثروتمندان هستند.
السبت, 12 اكتوبر,2019
به گزارش روابط عمومی ایسپا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در تیرماه 1398 میزان رضایت بازنشستگان صندوق صنعت نفت را در حوزه های مختلف رفاهی و درمانی مورد سنجش قرار داد. جامعه آماری این طرح، بازنشستگان صندوق مذکور در استان های تهران و خوزستان را شامل می شود که نمونه ای با حجم 3000 نفر (1600 تهران و 1400 خوزستان) از بین آن ها انتخاب گردید.
شنبه, 13 مهر,1398
دکتر سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک روز دوشنبه 8 مهرماه 1398 ضمن گفت و گو با رئیس و معاونان ایسپا پیرامون مسائل و موضوعات اجتماعی و فرهنگی روزجامعه، از این مرکز بازدید کرد.
سه شنبه, 09 مهر,1398
رئیس ایسپا ضمن بیان چرایی تضاد بین برخی آمارهای مسئولان با واقعیت اظهار کرد: اگر نتایج نظرسنجی‌ها منتشر شود، این پیام را برای مردم خواهد داشت که نظر مردم برای دولت و حاکمیت مهم است و برای همین این نظرسنجی انجام شده است. البته نیازمند شکل‌گیری و ترویج گفتمان نظرسنجی در نزد مردم، سیاست‌گذاران و مسئولان هستیم.
شنبه, 06 مهر,1398
به گزارش روابط عمومی ایسپا، دکتر سید فرید موسوی نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون جوانان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه 13 شهریور 1398 به منظور آشنایی بیشتر با اهداف و فعالیت های ایسپا و نیز افزایش تعاملات، از مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) بازدید کرد.
الخميس, 05 سبتمبر,2019
به گزارش روابط عمومی ایسپا، در سال انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) به منظور استفاده از نظرات کارشناسان و صاحب نظران حوزه نظرسنجی و رفتار انتخاباتی، جلسه «شورای مشورتی علمی» را در روز دوشنبه 11 شهریور 98 برگزار کرد.
سه شنبه, 12 شهریور,1398
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir