سه شنبه, 29 اسفند,1396 | مارس/20/2018
اخبار
یکی از چهار شعبه استانی فعال مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در سال 1396، واحد خراسان رضوی است، از همین رو، با مسئول شعبه به گفت و گو پرداختیم.
یکشنبه, 27 اسفند,1396
بررسی مستمر افکارعمومی یکی از وظایف و مأموریت‌های اصلی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) است. آن‌چه پیش‎رو می‌آید مهم‌ترین یافته‌های این مرکز در سالی که گذشت را مرور می‌نماید. امید است در پایان هرسال با انتشار مهم‌ترین یافته‌ها گام جدیدی در مسیر سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و آینده پژوهی برای مسئولان، صاحب‌نظران و خبرنگاران و عموم مردم برداشته شود.
شنبه, 26 اسفند,1396
همایش تخصصی مدیریت (سازماندهی، نظارت و پیشگیری) آسیب‌های اجتماعی ویژه فرمانداران و مدیران کل استان با همکاری مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.
چهار شنبه, 25 بهمن,1396
نشست بررسی نتایج نظرسنجی‌های اخیر درباره اعتراضات دی ماه 9۶ با حضور جمعی از جامعه‌شناسان و اقتصاددانان و پژوهشگران در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد
الأربعاء, 07 فيفرييه,2018
طرح نظرسنجي «بررسي ديدگاه مردم ايران در خصوص تجمعات دي ماه 139۶» به سفارش مركز بررسي استراتژيك رياست جمهوري، توسط مركز افكارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا) اجرا شد.
سه شنبه, 17 بهمن,1396
همایش و کارگاه چگونگی تدوین و ارزیابی طرح‌های پژوهشی در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد
سه شنبه, 17 بهمن,1396
مركز افكارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا)، دفتر همدان اقدام به برگزاري سلسله نشست هاي علمي در زمينه فضاي مجازي كرده است. نشست دوم با عنوان «دانشجو و فضاي مجازي» با حضور كارشناسان برگزار شد.
چهار شنبه, 11 بهمن,1396
طرح نظرسنجی میزان رضایتمندی مشترکین خانگی شهری و روستایی از نحوه ارائه خدمات شرکت گاز استان شهری و روستایی در 10 شهرستان خراسان جنوبی، بخش ها و روستاهای تابعه به شیوه نمونه گیری خوشه ای چند مرحله ای در حال اجرا می باشد
چهار شنبه, 11 بهمن,1396
نتایج نظرسنجی صورت‌گرفته از شهروندان تهرانی در خصوص طرح جدید ترافیک نشان می‌دهد که اکثریت شهروندان تهرانی هنوز از طرح ترافیک جدید خبر ندارند
چهار شنبه, 04 بهمن,1396
به گزارش روابط عمومي ايسپا،‌ مركز افكارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا) در ايام برگزاري بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات اقدام به انجام نظرسنجي از فعالان عرصه خبر در خصوص خبرگزاري ها و سايت هاي خبري كرد.
دوشنبه, 25 دی,1396
مركز افكارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا) در ايام برگزاري بيست و سومين نمايشگاه مطبوعات اقدام به انجام نظرسنجي از روزنامه نگاران در مورد وضعيت مطبوعات كرد.
دوشنبه, 25 دی,1396
به گزارش روابط عمومي ايسپا،‌ پنل تخصصي ايسپا با موضوع «فرهنگ سياسي و رفتار انتخاباتي مردم ايران» در چهارمين نشست ملي «پژوهش اجتماعي و فرهنگي در جامعه ايران» روز سه شنبه 5 دي ماه 1396 در دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه علامه طباطبايي برگزار شد
یکشنبه, 10 دی,1396
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir