بر اساس آخرین نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا)، جام جهانی برای 49 درصد مردم ایران اهمیت دارد و 52 درصد از علاقه‌مندان فوتبال امیدوار به صعود تیم ملی هستند
سه شنبه, 29 خرداد,1397
نشست علمی تخصصی علل و پیامدهای کودک‌آزاری توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) واحد همدان خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و برگزار شد
سه شنبه, 29 خرداد,1397
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در پیامی فقدان شخصیت ارزنده جامعه‌شناسی ایران، دکتر سید محمدامین قانعی‌راد را تسلیت گفت.
یکشنبه, 27 خرداد,1397
دکتر محمدامین قانعی راد، رییس اسبق انجمن جامعه شناسی ایران درگذشت
شنبه, 26 خرداد,1397
سالیان متمادی است که شادابی و سرزندگی حلقه مفقود زندگی شهری شده است. جوامع شهری با مسائل و معضلات اجتماعی گوناگونی روبه رو هستند.
شنبه, 02 تیر,1397
در ايام انتخابات رياست‌جمهوري سال ١٣٩٦ عده‌اي از افراد مشهور كه در اصطلاح «سلبريتي»‌ها نام گرفتند در فضاي مجازي به حمايت از برخي كانديداهاي رياست‌جمهوري پرداخته و ضمن اعلام نظر خود از مردم نيز درخواست مي‌كردند كه به كانديداي مد‌نظر آنان راي دهند.
شنبه, 02 تیر,1397
گزارش مطالعه سازمان ملل متحد در زمینه خشونت علیه کودکان که در‌ سال ٢٠٠٦ ارایه شد، نشان می‌دهد که بیشترین اعمال خشونت‌آمیز بر روی کودکان توسط آشنایان و معتمدان آنها ازجمله والدین، همکلاسی‌ها، معلمان و کارفرمایان انجام می‌شود
شنبه, 02 تیر,1397
به گزارش روابط عمومي ايسپا، كتاب «روايت انتخابات 96 » به كوشش مهدي رفيعي، محمد عاملي و محمد آقاسي منتشر شد.
یکشنبه, 08 بهمن,1396
هدف اين پژوهش تبيين ويژگي هاي دانش آموخته مطلوب نظام جمهوري اسلامي ايران و بالتبع تبيين رسالت دانشگاه در ايران است.
سه شنبه, 05 دی,1396
فصلنامه «جامعه شناسي مسائل اجتماعي ايران» با هدف افزايش توليدات علمي در حوزه بررسي مسائل اجتماعي منتشر مي‌شود. تحقيقات تجربي ناظر به پژوهش‌‌هايي است که با بهره‌‌گيري از روش‌‌هاي کيفي و يا کمي به توليد، سنجش و بررسي فرضيه‌ها و تئوري‌‌ها مي‌‌پردازد.
11 اسفند ,1393
به گزارش روابط عمومی ایسپا، سومین نشست نواندیش مهارت آموزی برای پرسشگر برتر در ایسپا در تاریخ 24 اردیبهشت ماه 1397 برگزار شد.
دوشنبه, 24 اردیبهشت,1397
به گزارش روابط عمومی ایسپا، جمعی از دانشجویان کارشناسی دانشگاه علامه طباطبایی از مرکز افکارسنجی ایران(ایسپا) در تاریخ 23 اردیبهشت ماه 97، بازدید کردند.
دوشنبه, 24 اردیبهشت,1397
گفت و گو با مهندس رحمتی/ رییس اسبق جهاددانشگاهی
سه شنبه, 08 تیر,1395
در آستانه سالروز تأسیس ایسپا؛ گفت و گویی را با دکتر علی منتظری؛رییس اسبق جهاددانشگاهی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.
سه شنبه, 08 تیر,1395
طبق نتایج مرکز تحقیقاتی پیو، 87 درصد مردم ایران هر روز دعا می‌خوانند
یکشنبه, 27 خرداد,1397
62 درصد دوست داران فوتبال، برای دیدن جام جهانی 2018 از تلویزیون استفاده می کنند
یکشنبه, 27 خرداد,1397
ایسپا به نگاه اینفوگرافیک
داده نما
آخرین نظرسنجی های ایسپا
فهم و درک افکار عمومی یکی از بازوهای توانمند اداره بهتر جوامع است. ضروری است در زمینه فهم افکار عمومی، فعالیت های سازمان یافته صورت پذیرد. در حال حاضر با گذشت پانزده سال از فعالیت مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در حوزه نظرسنجی و رصد افکار عمومی، احتیاج به هم افزایی نیروهای پژوهشی بیش از پیش وجود دارد. از این رو جهت استفاده حداکثری از توان و ظرفیت پژوهشگران این حوزه، ایسپا از فارغ­التحصیلان کارشناسی ارشد و دانشجویان و فارغ التحصیلان دکتری به عنوان پژوهشگر مهمان دعوت به همکاری می­نماید. ادامه...
تبلیغات
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir