اخبار
طبق نتایج نظرسنجی دو آرزوی مهم مردم ایران برای سال 1398 به ترتیب «بهبود اوضاع مملکت و رفع مشکلات اقتصادی» و «داشتن سلامتی» بوده است
یکشنبه, 22 اردیبهشت,1398
طبق نتایج نظرسنجی 44.6 درصد مردم نسبت به سال 1398 احساس خوب و خیلی خوب داشتند
یکشنبه, 22 اردیبهشت,1398
در نشست بررسی نسبت میان فاجعه با دولت و افکار عمومی با تأکید بر اینکه باید مرجعیت خبر در بحران دست رسانه‌های رسمی باشد، مطرح شد: همه باید در نظر داشته باشیم که قبل از اینکه کاربر اینستاگرام و توییتر باشیم، مسئولیت دینی و‌ اجتماعی داریم. آخرین مقصر کاربران هستند؛ با این حال اگر رسانه‌ها جای خود را در صدا‌های موجود باز نکنند، بازنده خواهند بود.
چهار شنبه, 04 اردیبهشت,1398
مدتی پیش مركز تحقیقات صداوسیما نتایج نظرسنجی خود برای پربیننده‌ترین برنامه‌های نمایشی و غیرنمایشی نوروز سیما و به طوركلی میزان استقبال مخاطبان از این رسانه در این ایام را منتشر كرد. حال مركز افكارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) هم نظرسنجی بهارانه‌ای را برای برنامه‌های تلویزیون در ایام نوروز 98 انجام داده است
دوشنبه, 02 اردیبهشت,1398
نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) درمورد سفرهای نوروز ۹۸، نشان داده از هر ۳ ایرانی تنها یک نفر به مسافرت رفته است. نظرسنجی سال گذشته که همین مرکز داده‌سنجی برای سفرهای نوروزی انجام داده بود، نشان می‌داد که تقریبا از هر ۱۰ ایرانی ۴ نفر به مسافرت رفته‌ بودند
شنبه, 31 فروردین,1398
عماد افروغ می گوید: موضع درباره برنامه «90» موضع ‌گیری خاص و منحصر به ‌فردی است و طبیعی است که حساسیت‌ها را برانگیزد و بر حسب این افزایش حساسیت ناشی از این موضع‌گیری می‌طلبد فردی که چنین موضعی گرفته، توضیح کامل را بدهد. باید برای وجدان عمومی و شعور اجتماعی اعتبار و ارزش قائل شد.
چهار شنبه, 28 فروردین,1398
به گزارش روابط عمومي ايسپا، هفدهمین نشست از سلسه نشست هاي عصر گفت و گو با موضوع «افکارعمومی مردم ایران در قبال فاجعه» با حضور آقایان دکتر موسی عنبری و حسن نمکدوست، به تاريخ 27 فروردین 1398 برگزار گرديد.
سه شنبه, 27 فروردین,1398
به گزارش روابط عمومي ايسپا، هفدهمین نشست از سلسه نشست هاي عصر گفت و گو با موضوع «افکارعمومی مردم ایران در قبال فاجعه» با حضور آقایان دکتر موسی عنبری و حسن نمکدوست، به تاريخ 27 فروردین 1398 برگزار گرديد.
سه شنبه, 27 فروردین,1398
تازه‌ترین نظرسنجی نشان‌می‌دهد مردم در حادثه سیل بیشترین اعتماد را به نهادهای رسمی ، مساجد، حسینیه‌ها و رسانه ملی داشتند
دوشنبه, 26 فروردین,1398
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران سهم بازار شبکه‌های اجتماعی در سال گذشته را منتشر کرد. گزارش این مرکز نشان می‌دهد سهم ۶۰ درصدی تلگرام در ابتدای سال پس از فیلترینگ دچار نوسان شده و تا مهرماه کاهشی بوده است.
سه شنبه, 20 فروردین,1398
بررسی مستمر افکارعمومی یکی از وظایف و مأموریت‌های اصلی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) است. آن‌چه پیش‎رو می‌آید مهم‌ترین یافته‌های این مرکز در سالی که گذشت را مرور می‌نماید. امید است در پایان هرسال با انتشار مهم‌ترین یافته‌ها گام جدیدی در مسیر سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و آینده پژوهی برای مسئولان، صاحب‌نظران و خبرنگاران و عموم مردم برداشته شود.
شنبه, 17 فروردین,1398
طبق نتایج نظرسنجی ایسپا؛ 77 درصد جوانان مجرد ایرانی مخالف کودک همسری هستند
شنبه, 10 فروردین,1398
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir