اخبار
به گزارش روابط عمومی ایسپا، یکی از چهار شعبه استانی فعال مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در سال 1396، واحد اصفهان است، از همین رو، با مسئول شعبه به گفت و گو پرداختیم
یکشنبه, 27 اسفند,1396
یکی از چهار شعبه استانی فعال مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در سال 1396، واحد کرمانشاه است، از همین رو، با مسئول شعبه به گفت و گو پرداختیم
یکشنبه, 27 اسفند,1396
یکی از چهار شعبه استانی فعال مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در سال 1396، واحد یزد است، از همین رو، با مسئول شعبه به گفت و گو پرداختیم
یکشنبه, 27 اسفند,1396
یکی از چهار شعبه استانی فعال مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در سال 1396، واحد خراسان رضوی است، از همین رو، با مسئول شعبه به گفت و گو پرداختیم.
یکشنبه, 27 اسفند,1396
سرپرست معاونت اجرایی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، توسعه شیوه ­های گردآوری اطلاعات الکترونیکی و حذف کاغذ از فرایند اجرایی طرح های نظرسنجی و تحقیقات افکار عمومی و نیز تشکیل گروه پانل نخبگان را از مهم­ترین برنامه ­­های معاونت اجرایی در سال 1397 بیان کرد
یکشنبه, 27 اسفند,1396
مهدی رفیعی معاون پژوهشی مرکزافکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) محوری ترین کار سال 1396 را نظرسنجی های انتخاباتی بیان کرد و در ادامه به شرح پژوهش های انجام شده در طی سال گذشته پرداخت.
یکشنبه, 27 اسفند,1396
«شاخص سیاره شادمان» ، یکی از شاخص هایی است که توسط (بنیاد اقتصادهای نو) برای همه کشورها و در سطح جهانی محاسبه شده و منتشر می گردد. این شاخص تصویر کلی از «کیفیت زندگی» افراد به ما می دهد.
شنبه, 26 اسفند,1396
بررسی مستمر افکارعمومی یکی از وظایف و مأموریت‌های اصلی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) است. آن‌چه پیش‎رو می‌آید مهم‌ترین یافته‌های این مرکز در سالی که گذشت را مرور می‌نماید. امید است در پایان هرسال با انتشار مهم‌ترین یافته‌ها گام جدیدی در مسیر سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و آینده پژوهی برای مسئولان، صاحب‌نظران و خبرنگاران و عموم مردم برداشته شود.
شنبه, 26 اسفند,1396
همایش تخصصی مدیریت (سازماندهی، نظارت و پیشگیری) آسیب‌های اجتماعی ویژه فرمانداران و مدیران کل استان با همکاری مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.
چهار شنبه, 25 بهمن,1396
نشست بررسی نتایج نظرسنجی‌های اخیر درباره اعتراضات دی ماه 9۶ با حضور جمعی از جامعه‌شناسان و اقتصاددانان و پژوهشگران در مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد
الأربعاء, 07 فيفرييه,2018
طرح نظرسنجي «بررسي ديدگاه مردم ايران در خصوص تجمعات دي ماه 139۶» به سفارش مركز بررسي استراتژيك رياست جمهوري، توسط مركز افكارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا) اجرا شد.
سه شنبه, 17 بهمن,1396
همایش و کارگاه چگونگی تدوین و ارزیابی طرح‌های پژوهشی در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد
سه شنبه, 17 بهمن,1396
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir