جمعه, 04 فروردین,1396 | مارس/24/2017
اخبار
بیش از ۵0 درصد از مردم انگلیس از اقدامات دولت برای خروج از اتحادیه اروپا حمایت می کنند، این عدد در ماه ژانویه 38 درصد بود.
سه شنبه, 19 بهمن,1395
نتایج نظرسنجی مرکر افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) از مردم ایران نشان می دهد 60 درصد مردم خندوانه و دورهمی را می بینند.
سه شنبه, 19 بهمن,1395
استاندار فارس گفت: شخصا در موضوع نظرسنجي‌ها و براساس پيشينه عملي كه شاهد آن بوده‌ام، بيشترين اعتماد را به ايسپا دارم.
الإثنين, 06 فيفرييه,2017
نتایج دو نظرسنجی جدید نشان می دهد که حدود نیمی از مردم ایالات متحده معتقد هستند ترامپ در برخورد با مسائل اصلی کشور بسیار تندروی کرده است
الأحد, 05 فيفرييه,2017
اکثریت مردم آمریکا عملکرد دونالد ترامپ در نخستین هفته حضورش در کاخ سفید را «ناپسند» قلمداد کرده اند و بدین ترتیب ترامپ رکورد چشمگیری در جلب نارضایتی مردم در مقام رییس جمهور آمریکا به ثبت رساند
شنبه, 16 بهمن,1395
محمد آقاسی رئیس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در هفتاد و هشتمین گردهمایی معاونان فرهنگی جهاددانشگاهی گزارشی از وضعیت دانشگاه ها و دغدغه های دانشجویان ارائه کرد.
چهار شنبه, 06 بهمن,1395
به گزارش روابط عمومی ایسپا، در هفتاد و هشتمین گردهمایی معاونان فرهنگی جهاددانشگاهی اعضای شورای مشورتی ایسپا انتخاب شدند.
چهار شنبه, 06 بهمن,1395
رییس جهاددانشگاهی در هفتاد و هشتمین گردهمایی معاونان فرهنگی این نهاد، با اشاره به توسعه «اقتصاد فرهنگ بنیان»، اظهار کرد: فعالیت های فرهنگی این نهاد باید معطوف به حل مشکلات کشور باشد؛ ایجاد خودباوری و هویت در نسل جوان از مهمترین رسالت های حوزه فرهنگی جهاد است.
چهار شنبه, 06 بهمن,1395
از اولین روز حضور دونالد ترامپ در کاخ سفید، واکنش ها به سخنان تبعیض آمیز او آغاز شد.
چهار شنبه, 06 بهمن,1395
مارین لوپن، رهبر حزب پیشرو ملی فرانسه در یک نظرسنجی مهم از رقبای خود در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه پیشی گرفت.
سه شنبه, 05 بهمن,1395
اوباما در خروج از کاخ سفید نگاه مثبت افکارعمومی آمریکا را به دنبال خود دارد به طوریکه در حدود نیمی از مردم آمریکا معتقدند تاریخ از او به نیکی یاد خواهد کرد.با این وجود یک قشر مهم از مردم این کشور یعنی نظامیان آمریکا، از عملکرد باراک اوباما ناراضی هستند.
دوشنبه, 04 بهمن,1395
موسسه گالوپ پس از مراسم تحلیل نظرسنجی انچام داده است که نگاه مردم آمریکا را به او نمایان ساخته است
یکشنبه, 03 بهمن,1395
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir