چهار شنبه, 01 آذر,1396 | نوفمبر/22/2017
اخبار
همزمان با سی و چهارمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی؛ معاون اداري-مالي مركزافكارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا) به عنوان جهادگر نمونه انتخاب گردید.
سه شنبه, 17 مرداد,1396
فردین علیخواه :احساسات‌گرایی دولت در حادثه «آتنا»/ این نوع بازنمایی خبر در شبکه‌های اجتماعی نگران‌کننده است | سیدحسن موسوی چلک:رسانه‌ها در پرداختن به حادثه «آتنا» ضعیف عمل کردند/ لزوم آموزش مراقبت جنسی به کودکان
شنبه, 07 مرداد,1396
در نشست «ارزيابي انتقادي از واكنش افكار عمومي در ماجراي قتل آتنا» مطرح شد: جای خالی آموزش برای کودکان و ممنوعیت تجاوز برای مردان
شنبه, 07 مرداد,1396
به گزارش روابط عمومي ايسپا به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، صبح امروز دوشنبه 2 مردادماه جاری، پانزدهمین سلسله نشست عصر گفت‌وگو با موضوع «ارزیابی انتقادی از واکنش افکار عمومی در ماجرای قتل آتنا» به همت مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، برگزار شد.
شنبه, 07 مرداد,1396
نظرسنجی موسسه معتبر پیو نشان می دهد که دست کم دو سوم مسلمانان آمریکا، سیاست های ترامپ را غیردوستانه و خصمانه تلقی می‌کنند.
شنبه, 07 مرداد,1396
مضمون مشترک همه فصل‌های کتاب «نظرسنجی سیاسی در عصر دیجیتال» بررسی تغییراتی است که تحقیق پیمایشی، و به‌طور کلی نظرسنجی را با چالش‌های مهم روبه‌رو کرده و برخی راه‌حل‌ها را برای مقابله با مشکلات ارائه داده است.
چهار شنبه, 04 مرداد,1396
پانزدهمين نشست از سلسه نشست هاي عصر گفت و گو با موضوع «ارزيابي انتقادي از واكنش افكارعمومي در ماجراي قتل آتنا» با حضور سیدحسن موسوی چلک، رئیس انجمن مددکاري اجتماعی، فردین علیخواه، جامعه‌شناس و استاد دانشگاه و محمد عاملی، به تاريخ 2 مرداد 1396 در مركزافكارسنجي دانشجويان ايران (ايسپا) برگزار گرديد.
سه شنبه, 03 مرداد,1396
به گزارش روابط عمومی ایسپا، اولین جلسه هئیت مدیره ایسپا به تاریخ 1 مرداد 1396 در جهاددانشگاهی برگزار گردید.
دوشنبه, 02 مرداد,1396
جلسه شوراي فني شعب ايسپا با حضور معاونين فرهنگي جهاددانشگاهي سه استان البرز، آذربايجان شرقي و لرستان و با حضور معاونين و رئيس مركز افكارسنجي دانشجويان ايران به تاريخ 26 مرداد ماه در ايسپا برگزار گرديد.
سه شنبه, 27 تیر,1396
حمل و نقل عمومي و جاي خالي نظرسنجي
شنبه, 24 تیر,1396
حجت السلام و مسلمين جناب آقاي احمد مازني؛ نماينده تهران در مجلس دهم شوراي اسلامي، به منظور آشنايي بيشتر با اهداف و فعاليت هاي ايسپا به دعوت مركز افكارسنجي دانشجويان ایران(ایسپا) در روز شنبه 17 تيرماه 1396 از ایسپا بازدید کرد.
یکشنبه, 18 تیر,1396
جلسه ای تحت عنوان "آشنایی با اصول پرسشگری" در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه اصفهان و آزمون انتخاب پرسشگر نمونه برگزار شد.
دوشنبه, 12 تیر,1396
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir