یکشنبه, 10 اردیبهشت,1396 | أفريل/30/2017
اخبار
نشست هم اندیشی با پژوهشگران مهمان منتخب در تاریخ 9 اسفندماه 1395 با حضور محمد آقاسی، رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) و مهدی رفیعی، معاون پژوهشی ایسپا در سالن شهید صبوری جهاددانشگاهی برگزار گردید.
سه شنبه, 10 اسفند,1395
چهارمین نشست منطقه ای شعب استانی ایسپا به میزبانی خراسان رضوی در تاریخ 8 اسفند ماه با حضور دکتر سعید پورعلی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، محمد آقاسی رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران،دکتر شمسیان، رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، معاونین فرهنگی و مدیران اجرایی در محل سالن شورای جهاددانشگاهی مشهد برگزار گردید.
دوشنبه, 09 اسفند,1395
موسسه رتبه‌سنجی مودیز، یکی از سه موسسه معتبر رتبه‌سنجی در جهان، روز پنجشنبه گزارشی را با عنوان گزارش «چشم‌انداز کلان جهان 2018-2017» منتشر کرد.
شنبه, 07 اسفند,1395
براساس یک نظرسنجی که نتایج آن اخیرا منتشر شد تنها ۴1 درصد از آمریکایی‌ها عملکرد دونالد ترامپ را به عنوان رئیس‌جمهور تایید می‌کنند و ۵8 درصد گفته‌اند که دولت جدید ترامپ مایه «شرمساری» آنهاست.
شنبه, 07 اسفند,1395
سومین نشست از سلسله نشست های لحن آبی خرد تحت عنوان « زنان و فضای مجازی» با حضور دکتر سوسن باستانی، دکتر خانیکی، دکتر لبیبی و رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار گردید.
شنبه, 07 اسفند,1395
حدود 70 درصد از آمریکایی‌ها به اخبار رسانه‌هایشان اعتمادی ندارند؛ میزان اعتماد حزب ترامپ به رادیو و تلویزیون تنها 1۴ درصد است!
پنجشنبه, 05 اسفند,1395
نتایج 2 نظرسنجی جدید نشان می‌دهد، اقبال مردم به شبکه‌های اجتماعی برای دریافت خبر رو‌به ‌افزایش است و در این زمینه شبکه‌های اجتماعی توانسته‌اند در ایران از ماهواره‌ها پیشی بگیرند.
چهار شنبه, 04 اسفند,1395
نتایج آخرین نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی ایران(ایسپا) که در بهمن ماه سال 95 نشان می­دهد منبع اصلی کسب اطلاعات مردم ایران کماکان صدا و سیما می­ باشد.
سه شنبه, 03 اسفند,1395
براساس نتایج آخرین نظرسنجی فاکس نیوز، در مقایسه رسانه ها و ترامپ، مردم آمریکا اندکی بیشتر به کاخ سفید اعتماد دارند.
دوشنبه, 02 اسفند,1395
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در آخرین نظرسنجی های خود به اعتماد مردم به رسانه ها پرداخته است.
دوشنبه, 02 اسفند,1395
جدیدترین نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری فرانسه نشان می دهند که اکنون مارین لوپن ۵ درصد از رقبای سیاسی اصلی خود پیش افتاده است.
یکشنبه, 01 اسفند,1395
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد اغلب اتباع انگلیسی ساکن دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نگران آن هستند که خروج انگلیس از این اتحادیه ،‌حقوق آنان را در کشور محل اقامتشان محدود سازد.
شنبه, 30 بهمن,1395
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir