اخبار
عماد افروغ می گوید: موضع درباره برنامه «90» موضع ‌گیری خاص و منحصر به ‌فردی است و طبیعی است که حساسیت‌ها را برانگیزد و بر حسب این افزایش حساسیت ناشی از این موضع‌گیری می‌طلبد فردی که چنین موضعی گرفته، توضیح کامل را بدهد. باید برای وجدان عمومی و شعور اجتماعی اعتبار و ارزش قائل شد.
چهار شنبه, 28 فروردین,1398
به گزارش روابط عمومي ايسپا، هفدهمین نشست از سلسه نشست هاي عصر گفت و گو با موضوع «افکارعمومی مردم ایران در قبال فاجعه» با حضور آقایان دکتر موسی عنبری و حسن نمکدوست، به تاريخ 27 فروردین 1398 برگزار گرديد.
سه شنبه, 27 فروردین,1398
به گزارش روابط عمومي ايسپا، هفدهمین نشست از سلسه نشست هاي عصر گفت و گو با موضوع «افکارعمومی مردم ایران در قبال فاجعه» با حضور آقایان دکتر موسی عنبری و حسن نمکدوست، به تاريخ 27 فروردین 1398 برگزار گرديد.
سه شنبه, 27 فروردین,1398
تازه‌ترین نظرسنجی نشان‌می‌دهد مردم در حادثه سیل بیشترین اعتماد را به نهادهای رسمی ، مساجد، حسینیه‌ها و رسانه ملی داشتند
دوشنبه, 26 فروردین,1398
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران سهم بازار شبکه‌های اجتماعی در سال گذشته را منتشر کرد. گزارش این مرکز نشان می‌دهد سهم ۶۰ درصدی تلگرام در ابتدای سال پس از فیلترینگ دچار نوسان شده و تا مهرماه کاهشی بوده است.
سه شنبه, 20 فروردین,1398
بررسی مستمر افکارعمومی یکی از وظایف و مأموریت‌های اصلی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) است. آن‌چه پیش‎رو می‌آید مهم‌ترین یافته‌های این مرکز در سالی که گذشت را مرور می‌نماید. امید است در پایان هرسال با انتشار مهم‌ترین یافته‌ها گام جدیدی در مسیر سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و آینده پژوهی برای مسئولان، صاحب‌نظران و خبرنگاران و عموم مردم برداشته شود.
شنبه, 17 فروردین,1398
طبق نتایج نظرسنجی ایسپا؛ 77 درصد جوانان مجرد ایرانی مخالف کودک همسری هستند
شنبه, 10 فروردین,1398
آخرین جلسه هیات مدیره مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران به تاریخ 19 اسفندماه 1397در سالن جلسات ایسپا برگزار شد. این جلسه با حضور دکتر حمیدرضا طیبی، دکتر حسام الدین آشنا، دکتر ابراهیم حاجیانی، دکتر عیسی علیزاده و محمد آقاسی برگزار شد.
الثلاثاء, 12 مارس,2019
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی با اشاره به فعالیت مرکز افکارسنجی ایسپا، افزود: با استفاده از نظرسنجی‌هایی که در ایسپا صورت می‌گیرد، می‌توانیم متناسب با نیازها برنامه تعریف کنیم و با این کار می‌توانیم نبض فرهنگی جامعه را به دست آوریم.
چهار شنبه, 08 اسفند,1397
نتایج مربوط به شاخص اقتدارگرایی نشان می دهد در مجموع میانگین میزان اقتدارگرایی بر روی طیف 0 تا 100 برابر با 38.8 بوده است
سه شنبه, 30 بهمن,1397
نتایج این پیمایش ملی نشان می­ دهد میل به خشونت در بین مردم ایران کم است
سه شنبه, 30 بهمن,1397
به منظور گسترش همکاری‌های مشترک علمی و پژوهشی و بهره مندی از امکانات و توانمندی ها بین مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) و پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزرات علوم، تحقیقات و فناوری منعقد گردید.
سه شنبه, 23 بهمن,1397
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir