دوشنبه, 05 تیر,1396 | جوان/26/2017
اخبار
دکتر طیبی؛ رییس جهاددانشگاهی، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) با روش‌های علمی به برگزاری نظرسنجی‌های متعددی دست زد و بخوبی نتایج آنها را در معرض افکار عمومی قرار داد.
دوشنبه, 01 خرداد,1396
رییس جهاددانشگاهی از عملکرد حرفه ای مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در نظرسنجی های انتخاباتی ملی و استانی تقدیر و تشکر نمود.
شنبه, 30 اردیبهشت,1396
نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که حدود نیمی از شهروندان آلمانی بر این باورند که اتحادیه اروپا در 10 سال آینده نسبت به حالا اعضای کمتری خواهد داشت و کشورهای بیشتری این اتحادیه را ترک خواهند کرد.
دوشنبه, 25 اردیبهشت,1396
بر اساس نظرسنجی انجام شده در شهرهای مختلف آمریکا بیش از نیمی از مردم این کشور اقدام ترامپ مبنی بر اخراج مدیر اف.بی.آی را اقدامی نامناسب عنوان کرده‌اند.
یکشنبه, 24 اردیبهشت,1396
عضویت در یک دانشگاه نخبه‌پرور می تواند آینده زندگی و موفقیت فرد را تضمین کند و با تاثیری که می گذارد می تواند درهای شرکت های بزرگ دنیا را به روی دانشجویانش باز کند
شنبه, 23 اردیبهشت,1396
به گزارش روابط عمومی ایسپا، موج سوم طرح های نظرسنجی تلفنی انتخابات ریاست جمهوری که در تاریخ 17 و 18 اردیبهشت ماه با جامعه آماری مردم ایران( شهر و روستا) انجام شد، نتایج قابل توجهی را به دنبال خود داشت.
جمعه, 22 اردیبهشت,1396
نتیجه نهایی دور دوم انتخابات ریاست جمهوری فرانسه و درصد آرای هر یک از دو نامزد رقیب در این دور از انتخابات رسما اعلام شد.
جمعه, 22 اردیبهشت,1396
نتایج نظرسنجی ایسپا نشان می‌دهد از هر 10 ایرانی شش نفر در شبکه‌های اجتماعی عضویت دارند، شبکه تلگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار دارد و بیشترین افراد عضو نیز از میان افراد تحصیل‌ کرده دانشگاهی هستند
الأربعاء, 10 مي,2017
بیماری MS یا (Multiple sclerosis) یکی از شایع‌ترین بیماریهای مغز و اعصاب بوده که هزاران نفر در ایران به آن مبتلا هستند
دوشنبه, 18 اردیبهشت,1396
پس از شکست نظرسنجی ها در رفراندوم برگزیت و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، این صنعت به موفقیت چشمگیری در پیش بینی دور اول انتخابات ریاست جمهوری فرانسه دست یافت. اینک برای دور دوم انتخابات نظرسنجی ها پیروزی قاطع امانوئل ماکرون را پیش بینی کرده اند
یکشنبه, 17 اردیبهشت,1396
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد از هر پنج آمریکایی دو نفر معتقدند اسراییل باید به خاطر شهرک سازی در سرزمین اشغالی فلسطین با تحریم‌های اقتصادی یا اقدامات جدی‌تر روبرو شود
شنبه, 16 اردیبهشت,1396
میزان تمایل 58 درصدی مردم ایران برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
پنجشنبه, 07 اردیبهشت,1396
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir