اخبار
در راستای اهداف پنج ساله ششم مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) و نیز ضرورت انتشار یافته های طرح نظرسنجی جهت استفاده متخصصان مقالات علمی- پژوهشی توسط آقایان آقازده و شیرعلی از پژوهشگران ایسپا منتشر گردید
الإثنين, 24 سبتمبر,2018
در وضعیت کنونی هیچ کس برنده نیست؛ جریان‌های سیاسی داخلی همه بازنده‌اند و اصلاح‌طلب و اصول‌گرا در این زمینه فرقی ندارند. ما به‌شدت در حال ریزش کسانی هستیم که خود را به جریان‌های سیاسی داخلی نزدیک می‌دانستند.
دوشنبه, 26 شهریور,1397
براساس نتایج آخرین نظرسنجی ایسپا که در خرداد سال جاری انجام شد، 66 درصد مردم حداقل از یکی از شبکه‌های اجتماعی استفاده می­‌کنند
سه شنبه, 13 شهریور,1397
بررسی‌های یک نظرسنجی، بافت سپرده‌گذاران موسسات غیرمجاز را از لحاظ شاخص‌های «جغرافیایی»، «تحصیلی»، «مقصر اصلی از دید سپرده‌گذاران»، «درآمد و محل مصرف نرخ سود» و «ترکیب سپرده‌گذاری» بررسی کرده است. مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در بخشی از گزارش‌های خود، نتایج نظرسنجی از صاحبان سپرده خرد و کلان را به تصویر کشیده است.
شنبه, 10 شهریور,1397
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با بیان اینکه مهمترین کارفرماهای ما در ایسپا شعبه اصفهان، شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر در استان اصفهان بوده اند، اظهار کرد: موضوع افکار عمومی و رضایت افکار عمومی می تواند جزو اصلی ترین وظایف مدیران شهری و استانی باشد.
چهار شنبه, 17 مرداد,1397
رییس سازمان جهاددانشگاهی خوزستان ادامه داد: در شرایط امروز جامعه که شاهد تحولات جدیدی در رفتارهای اجتماعی هستیم، رصد مداوم افکار مردم و تحلیل آن در حوزه‌های مختلف، نیاز اولیه تصمیم‌گیران است.
سه شنبه, 16 مرداد,1397
نتایج نظرسنجی با عنوان "نقش مهمانپذیری و هتلداری در صنعت گردشگری" توسط مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا)شعبه اصفهان اعلام شد.
سه شنبه, 16 مرداد,1397
همزمان با سی و هشتمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی مدیر گروه پرسشگری مركزافكارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا) به عنوان جهادگر نمونه انتخاب گردید.
سه شنبه, 16 مرداد,1397
۱۰ دغدغه و مطالبه اول مردم، مسائل اقتصادی است گفت: در دو پیمایش ملی که داشتیم مواردی چون محیط زیست و کم آبی و... جزو اولویت‌های پایین‌تر بودند که حاکی از آن است که دیالوگ بین مردم، رسانه و حاکمیت برقرار نشده است.
سه شنبه, 16 مرداد,1397
دکتر حمیدرضا طیبی اظهار کرد: ما در سطح ارشد نظام بیشتر صحبت می‌کنیم در حالیکه باید در گام اول اراده پیشرفت دانش‌بنیان و سپس برنامه بلند مدت برای دستیابی به این اهداف را داشته باشیم.
سه شنبه, 16 مرداد,1397
طبق پیمایش ایسپا، درآمد بازار بازی‌های دیجیتالی از 460 میلیارد تومان در سال‌های گذشته به 920 میلیارد تومان در پایان سال 96 رسیده است و از میان افرادی که با تبلت به بازی می‌پردازند 50 درصد را کودکان زیر 12 سال دربر می‌گیرند
سه شنبه, 26 تیر,1397
طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی : ایسپا می تواند در حوزه استانداردسازی نظرسنجی انجام دهد.
دوشنبه, 25 تیر,1397
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir