جمعه, 04 فروردین,1396 | مارس/24/2017
اخبار
نتایج 2 نظرسنجی جدید نشان می‌دهد، اقبال مردم به شبکه‌های اجتماعی برای دریافت خبر رو‌به ‌افزایش است و در این زمینه شبکه‌های اجتماعی توانسته‌اند در ایران از ماهواره‌ها پیشی بگیرند.
چهار شنبه, 04 اسفند,1395
نتایج آخرین نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی ایران(ایسپا) که در بهمن ماه سال 95 نشان می­دهد منبع اصلی کسب اطلاعات مردم ایران کماکان صدا و سیما می­ باشد.
سه شنبه, 03 اسفند,1395
براساس نتایج آخرین نظرسنجی فاکس نیوز، در مقایسه رسانه ها و ترامپ، مردم آمریکا اندکی بیشتر به کاخ سفید اعتماد دارند.
دوشنبه, 02 اسفند,1395
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در آخرین نظرسنجی های خود به اعتماد مردم به رسانه ها پرداخته است.
دوشنبه, 02 اسفند,1395
جدیدترین نظرسنجی های انتخابات ریاست جمهوری فرانسه نشان می دهند که اکنون مارین لوپن ۵ درصد از رقبای سیاسی اصلی خود پیش افتاده است.
یکشنبه, 01 اسفند,1395
نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد اغلب اتباع انگلیسی ساکن دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نگران آن هستند که خروج انگلیس از این اتحادیه ،‌حقوق آنان را در کشور محل اقامتشان محدود سازد.
شنبه, 30 بهمن,1395
نتایج یک نظرسنجی در روسیه حاکی از محبوبیت بالای ولادمیر پوتین رئیس‌جمهوری این کشور در میان شهروندان است.
جمعه, 29 بهمن,1395
دوازدهمین نشست از سلسله نشست های عصر گفت و گو با موضوع بررسی داده های طرح ملی «سنجش ذائقه موسیقی مردم ایران» برگزار گردید.
پنجشنبه, 28 بهمن,1395
نظرسنجی موسسه «گالوپ» نشان داده است که دیدگاه منفی مردم روسیه نسبت به ناتو به بالاترین میزان خود طی ده سال اخیر رسیده، حتی در اوکراین هم 3۵ درصد شهروندان ناتو را یک تهدید می‌دانند.
دوشنبه, 25 بهمن,1395
نتایج نظرسنجی مرکز لوادا از شهروندان روسیه درباره آینده روابط آمریکا و روسیه پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ نشان می دهد 39 درصد از مردم روسیه معتقدند روابط دو کشور نسبتا بهبود می یابد.
یکشنبه, 24 بهمن,1395
نتایج تازه ترین نظرسنجی حاکی است ، ۴0 درصد از رای دهندگان آمریکایی و حدود یک سوم از مردم آمریکا پس از حدود سه هفته عملکرد رئیس جمهوری جدید این کشور خواستار استیضاح دونالد ترامپ هستند.
شنبه, 23 بهمن,1395
نتایج چندین نظرسنجی نشان می دهد که افکارعمومی آمریکا، روسیه را «دشمن» کشور خود می دانند، در مقابل مردم روسیه عموما نسبت به آمریکا بی تفاوت هسنند.
چهار شنبه, 20 بهمن,1395
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir