اخبار
محبوبی معاون امور مسائل و آسیب های اجتماعی سازمان امور اجتماعی کشور: شهریور ماه امسال با همکاری ایسپا پیمایشی انجام شد که نشان داد بیش از 70 درصد با پدیده کودکان کار خیابانی مواجه هستند. بیش از 70 درصد مردم نیز معتقدند این افراد چهره شهر را زشت می‌کنند و 88 درصد موافق جمع آوری این افراد هستند.
دوشنبه, 14 آبان,1397
سومین جلسه شورای فنی شعب مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در تاریخ 2 آبان ماه 1397 با حضور رئیس ایسپا، آقایان احمد حاجی بلند(معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان آذربایجان شرقی)، رامین جانی پور، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان لرستان) و احمدرضا فیروزی (معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان البرز) و معاونین ایسپا تشکیل شد
چهار شنبه, 02 آبان,1397
عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور :یکی از این برنامه‌های اخیر که مصوب شده، تغییر ایسپا از یک مرکز افکار سنجی به سازمان افکار سنجی بوده است.
چهار شنبه, 02 آبان,1397
بیش از دو سوم از مردم ایران یعنی 67 درصد دوست دارند در پیاده‌روی اربعین شرکت کنند. در مقابل 32.4 درصد اظهار داشته‌اند تمایلی به شرکت در پیاده‌روی اربعین ندارند
دوشنبه, 23 مهر,1397
بررسی‌های صورت گرفته در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) گویای آن است که با وجود فیلترینگ، همچنان بیش از ۴7 درصد کاربران از تلگرام استفاده می‌کنند و در ماه‌های گذشته میزان استفاده از شبکه‌های اجتماعی داخلی کاهش چشمگیری داشته است.
شنبه, 21 مهر,1397
طرح نظرسنجی «بررسی مسائل روز کشور از منظر افکار عمومی مردم ایران» در روزهای 2 و 3 مهرماه 1397 به شیوه تلفنی انجام شد. در بخشی از طرح مذکور، از پاسخگویان پرسیده شده است: «آیا شما در مراسم عزاداری دهه اول محرم شرکت کردید؟» 85 درصد پاسخگویان حداقل یک شب در مراسم عزاداری دهه اول محرم شرکت کرده اند.
چهار شنبه, 18 مهر,1397
براساس نتایج نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران با مضمون «بررسی مسائل روز کشور از منظر افکار عمومی مردم ایران» از یک جامعه آماری بیش از یک هزار نفره، 46.4 درصد پاسخگویان معتقد بودند صدا و سیما واقعیت جامعه را منعکس نمی‌کند.
سه شنبه, 17 مهر,1397
61.6 درصد مردم ایران فکر می کنند از این قبیل اتفاقات تروریستی دوباره در ایران رخ می دهد
یکشنبه, 15 مهر,1397
شهربانو امانی، عضو پنجمین شورای اسلامی شهر تهران به منظور آشنايي بيشتر با اهداف و فعاليت هاي ايسپا از مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در تاریخ 31 شهریور ماه 1397 بازدید کرد.
الإثنين, 24 سبتمبر,2018
در راستای اهداف پنج ساله ششم مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) و نیز ضرورت انتشار یافته های طرح نظرسنجی جهت استفاده متخصصان مقالات علمی- پژوهشی توسط آقایان آقازده و شیرعلی از پژوهشگران ایسپا منتشر گردید
الإثنين, 24 سبتمبر,2018
در وضعیت کنونی هیچ کس برنده نیست؛ جریان‌های سیاسی داخلی همه بازنده‌اند و اصلاح‌طلب و اصول‌گرا در این زمینه فرقی ندارند. ما به‌شدت در حال ریزش کسانی هستیم که خود را به جریان‌های سیاسی داخلی نزدیک می‌دانستند.
دوشنبه, 26 شهریور,1397
براساس نتایج آخرین نظرسنجی ایسپا که در خرداد سال جاری انجام شد، 66 درصد مردم حداقل از یکی از شبکه‌های اجتماعی استفاده می­‌کنند
سه شنبه, 13 شهریور,1397
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir