اخبار
به گزارش روابط عمومی ایسپا، «دکتر مهدی علیخانی» معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری‌های منطقه ای معاون اول رئیس جمهور روز چهارشنبه 2 مرداد 1398 به منظور آشنایی بیشتر با اهداف و رسالت­ های ایسپا و افزایش تعاملات، از مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران بازدید کرد.
یکشنبه, 06 مرداد,1398
رئیس ایسپا در برنامه زنده افق رادیو قرآن اظهار کرد: پیمایش‌های سال ۵۳ تا سال ۹۵ نشان می‌دهد میزان اعتقادات مردم وضعیت مناسبی دارد و تغییر قابل توجهی مشاهده نمی‌شود و آمار در نقطه بالای ۹۰ درصد بوده است.
یکشنبه, 30 تیر,1398
براساس نتایج نظرسنجی ملی تابستانه ایسپا از پاسخگویان پرسیده: «شما در حال حاضر از کدام یک از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنید؟ 42.8 درصد از واتس‌اپ استفاده می‌کنند و ۴۲ درصد از تلگرام.
یکشنبه, 30 تیر,1398
نتایج نظرسنجی‌ اخیر ایسپا گویای آن است که ۷۰ درصد مردم ایران، حداقل از یکی از شبکه‌های اجتماعی مجازی استفاده می‌کنند.
یکشنبه, 30 تیر,1398
بر اساس آخرین نظرسنجی اجرا شده توسط ایسپا علی­رغم تمام هجمه ­های رسانه ­ای، 56.8 درصد از شهروندان نگران وقوع جنگ بین ایران با سایر کشورها نیستند
چهار شنبه, 26 تیر,1398
بر اساس این نظرسنجی 70.6 درصد از مستأجران اعلام کرده‌اند رفتار صاحب خانه با آن‌ها خوب و خیلی خوب بوده است
سه شنبه, 25 تیر,1398
پورسیدآقایی معاون شهردار تهران؛ نظرسنجی ایسپا که مهم‌ترین مرکز نظرسنجی کشور است، نشان می‌دهد بیش از 60 درصد مردم تهران از طرح ترافیک جدید رضایت دارند.
چهار شنبه, 19 تیر,1398
به گزارش روابط عمومی ایسپا، با انتخاب معاونین فرهنگی جهاددانشگاهی سراسر کشور، اعضای جدید شورای فنی شعب انتخاب شدند
سه شنبه, 18 تیر,1398
پیمایش ملی ایسپا در سال‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۴، مهم‌ترین عوامل ایجاد فشار روانی بر سالمندان کشور را نشان می‌دهد
شنبه, 15 تیر,1398
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ابراز تاسف از مصرف فرهنگی پایین در کشور، گفت: آخرین نظرسنجی (ایسپا) در مورد مصرف فرهنگی مردم ایران نشان می‌دهد 30.2 درصد مردم ایران اصلاً سینما نرفته‌اند
سه شنبه, 11 تیر,1398
با حکمی از سوی دکتر طیبی، مهدی رفیعی بهابادی به عنوان سرپرست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی منصوب شد
چهار شنبه, 29 خرداد,1398
افکار عمومی غلط یعنی چه؟ یعنی آنکه واقعیت عینی را به گونه دیگری می‌بینیم و درک می‌کنیم
چهار شنبه, 22 خرداد,1398
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir