جمعه, 04 فروردین,1396 | مارس/24/2017
اخبار
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در یک نظرسنجی ملی در بهمن 1395 به سنجش میزان مصرف شبکه های اجتماعی و نگرش مردم به این شبکه ها پرداخته است
یکشنبه, 15 اسفند,1395
با حكم رييس جهاددانشگاهي؛ احكام اعضاي هيات مديره ايسپا تمديد شد
یکشنبه, 15 اسفند,1395
مسلمانان سریع ترین گروه مذهبی در حال رشد در جهان هستند. رشد و مهاجرت منطقه ای مسلمانان، در کنار تاثیر فزاینده گروه های افراط گرا و تروریستی که خود را منتسب به اسلام معرفی می کنند، موجب شده تا در بسیاری از کشورها مسلمانان و دین اسلام در خط مقدم مباحث سیاسی قرار گیرند.
شنبه, 14 اسفند,1395
براساس نتایج نظرسنجی‌ها حزب محافظه کار آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان و حزب سوسیال دموکرات چپ مرکزی برای انتخابات این کشور شانه به شانه حرکت می‌کنند.
پنجشنبه, 12 اسفند,1395
در حالیکه نیمی از مردم آمریکا رابطه ترامپ-پوتین را برای ایالات متحده زیان آور می دانند، نگرش جمهوری خواهان نسبت به رییس جمهور روسیه مثبت تر شده است.
پنجشنبه, 12 اسفند,1395
مرکز ملی آمار علوم و مهندسی آمریکا: ایرانی ها رتبه دهم در گرفتن مدرک دکتری از دانشگاه های آمریکا را دارند.
چهار شنبه, 11 اسفند,1395
نشست هم اندیشی با پژوهشگران مهمان منتخب در تاریخ 9 اسفندماه 1395 با حضور محمد آقاسی، رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) و مهدی رفیعی، معاون پژوهشی ایسپا در سالن شهید صبوری جهاددانشگاهی برگزار گردید.
سه شنبه, 10 اسفند,1395
چهارمین نشست منطقه ای شعب استانی ایسپا به میزبانی خراسان رضوی در تاریخ 8 اسفند ماه با حضور دکتر سعید پورعلی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، محمد آقاسی رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران،دکتر شمسیان، رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، معاونین فرهنگی و مدیران اجرایی در محل سالن شورای جهاددانشگاهی مشهد برگزار گردید.
دوشنبه, 09 اسفند,1395
موسسه رتبه‌سنجی مودیز، یکی از سه موسسه معتبر رتبه‌سنجی در جهان، روز پنجشنبه گزارشی را با عنوان گزارش «چشم‌انداز کلان جهان 2018-2017» منتشر کرد.
شنبه, 07 اسفند,1395
براساس یک نظرسنجی که نتایج آن اخیرا منتشر شد تنها ۴1 درصد از آمریکایی‌ها عملکرد دونالد ترامپ را به عنوان رئیس‌جمهور تایید می‌کنند و ۵8 درصد گفته‌اند که دولت جدید ترامپ مایه «شرمساری» آنهاست.
شنبه, 07 اسفند,1395
سومین نشست از سلسله نشست های لحن آبی خرد تحت عنوان « زنان و فضای مجازی» با حضور دکتر سوسن باستانی، دکتر خانیکی، دکتر لبیبی و رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار گردید.
شنبه, 07 اسفند,1395
حدود 70 درصد از آمریکایی‌ها به اخبار رسانه‌هایشان اعتمادی ندارند؛ میزان اعتماد حزب ترامپ به رادیو و تلویزیون تنها 1۴ درصد است!
پنجشنبه, 05 اسفند,1395
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir