شنبه, 28 مرداد,1396 | أوت/19/2017
اخبار
جلسه شوراي فني شعب ايسپا با حضور معاونين فرهنگي جهاددانشگاهي سه استان البرز، آذربايجان شرقي و لرستان و با حضور معاونين و رئيس مركز افكارسنجي دانشجويان ايران به تاريخ 26 مرداد ماه در ايسپا برگزار گرديد.
سه شنبه, 27 تیر,1396
حمل و نقل عمومي و جاي خالي نظرسنجي
شنبه, 24 تیر,1396
حجت السلام و مسلمين جناب آقاي احمد مازني؛ نماينده تهران در مجلس دهم شوراي اسلامي، به منظور آشنايي بيشتر با اهداف و فعاليت هاي ايسپا به دعوت مركز افكارسنجي دانشجويان ایران(ایسپا) در روز شنبه 17 تيرماه 1396 از ایسپا بازدید کرد.
یکشنبه, 18 تیر,1396
جلسه ای تحت عنوان "آشنایی با اصول پرسشگری" در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه اصفهان و آزمون انتخاب پرسشگر نمونه برگزار شد.
دوشنبه, 12 تیر,1396
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا)- دفتر همدان و گروه علوم اجتماعی دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه بوعلی‌سینا به امضای رؤسای مربوطه رسید.
یکشنبه, 11 تیر,1396
اکثریت گسترده ای از بزرگسالان در اروپای شرقی و مرکزی به خداوند ایمان دارند و خود را وابسته به یک گروه مذهبی معرفی می کنند.
یکشنبه, 11 تیر,1396
اعضای منتخب، فعلی و اسبق شورای اسلامی شهر همدان و کارشناسان به آسیب‌شناسی شوراهای شهر در کشور پرداختند.
دوشنبه, 29 خرداد,1396
نشست تحلیل رفتار انتخاباتی مردم هرمزگان که با هدف بررسی ابعاد فرهنگی اجتماعی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در استان هرمزگان با حضور سه تن از کارشناسان حوزه جغرافیای سیاسی، جامعه‌شناسی سیاسی و جامعه‌شناسی ارتباطات و با استقبال جمعی از دانشجویان و فعالین اجتماعی در جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان برگزار شد.
دوشنبه, 29 خرداد,1396
عباس عبدی، پژوهشگر اجتماعی: نظرسنجی وقتی جا می‌افتد که نظر مردم مهم باشد معیدفر، جامعه‌شناس: زمینه‌های ارزیابی علمی در جامعه ایران برای افکارسنجی وجود ندارد.
دوشنبه, 29 خرداد,1396
روند نظرسنجی‌ها می‌گوید اگر قالیباف کنار نمی‌رفت بازهم اتفاق خاصی نمی‌افتاد و رقابت دوسویه شکل می‌گرفت جامعه به سمت «فربه شدگی افکارعمومی» در مقابل دولت پیش می‌رود.
سه شنبه, 23 خرداد,1396
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی گفت: فعالیت مرکز افکارسنجی ایسپا نیز دقیق و به دور از مسائل سیاسی است و در دوره ‌های اخیر انتخابات نیز تطبیق بسیار بالا با درصد خطای بسیار کم داشته است.
سه شنبه, 23 خرداد,1396
اقدامات تروریستی علیه شیعیان در ماه می 2017 منجر به مرگ بیش از 128 نفر و مجروحیت ۵0 نفر از شیعیان در گوشه و کنار جهان شده است
چهار شنبه, 17 خرداد,1396
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir