اخبار
شروع نظرسنجی در خصوص وقایع اخیر در کشور ، اجرای 7 موج نظرسنجی انتخاباتی تا اسفندماه 98 و بهره برداری از گروه پانل 9000 نفری ایسپا در نظرسنجی های انتخاباتی پیش رو از جمله اقداماتی بوده است که طی گزارش سرپرست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران به آن ها اشاره شد.
سه شنبه, 12 آذر,1398
با هدف تبادل اطلاعات و مشارکت در پیمایش های ملی و استانی؛ تفاهم نامه همکاری مشترک میان ایسپا و انجمن علمی مطالعات صلح ایران منعقد شد
سه شنبه, 12 آذر,1398
طی پانزده روز گذشته بعد از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین، میزان کلمات پر جستجوی مردم ساکن ایران در گوگل تغییرات چشمگیری داشته است و برخی موضوعات در اولویت مردم برای جستجو و بررسی در اینترنت قرار گرفته اند. از آن جمله رشد جستجوی عبارات " سایت درخواست یارانه و سبد حمایت معیشتی "، " گرانی بنزین "، "اعتراض به گرانی بنزین"، "یارانه" و "اعتراضات امروز در ایران" می باشد.
یکشنبه, 10 آذر,1398
طبق نظرسنجی ایسپا درمهرماه 1398 در مرزهای مهران، شلمچه، چذابه و خسروی، مهم ترین اهداف زائران از شرکت در پیاده روی اربعین زیارت امام حسین (علیه السلام) در ایام اربعین، طلب حاجت و مشارکت در نمایش عظمت پیاده روی اربعین بوده است.
چهار شنبه, 06 آذر,1398
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در مهرماه سال جاری از شرکت کنندگان در پیاده روی اربعین سال 1398 در مرزهای مهران، شلمچه، چذابه و خسروی از افراد بالای 15 سال و با حجم نمونه 1870 نظرسنجی انجام داد.92.7 درصد از شرکت کنندگان در پیاده روی اربعین اظهار داشتند که در طول مسیر راهپیمایی اربعین در کشور عراق احساس امنیت داشتند.
دوشنبه, 20 آبان,1398
مسئولین باید ظرفیت خود را در برابر نظرسنجی‌ها افزایش دهند و آرام آرام این فرهنگ را از بین ببرند که نظرسنجی به معنی رد یا تأیید یک مجموعه است.
دوشنبه, 13 آبان,1398
دکتر طیبی در پنجمین نشست مدیران اجرایی ایسپا با اشاره به اعتماد مردم به جهاددانشگاهی، گفت: مردم با یک واسطه که ایسپا باشد، می‌توانند نظرات خود را به مسوولان منتقل کنند؛ نظرسنجی سبب می‌شود، مسوولان تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر نیز از نظرهای واقعی مردم مطلع شوند.
یکشنبه, 12 آبان,1398
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در شهریور 1398، به سفارش «شرکت برج میلاد»، از طریق مصاحبه تلفنی از 2000 نفر از شهروندان بالای 18 سال شهر تهران که به صورت تصادفی انتخاب شده اند پرسیده است «تاکنون از برج میلاد تهران بازدید کرده‌اید؟»
جمعه, 10 آبان,1398
به گزارش روابط عمومی ایسپا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در شهریور سال جاری، از شهروندان بالای 18 سال شهر تهران با حجم نمونه 2000 نفر به صورت مصاحبه تلفنی پرسیده است «شما نماد و سمبل شهر تهران را چه می‌دانید؟»
پنجشنبه, 09 آبان,1398
نتایج نظر سنجی «ایسپا» نشان می­‌دهد دو سوم مردم ایران خواهان صرف منابع حاصل از قطع یارانه‌ی ثروتمندان به نفع قشر محروم هستند. تنها ۱.۵ درصد مردم می­ گویند یارانه فعلی «بخش زیادی» از هزینه ­های آنان را پوشش می‌دهد.
یکشنبه, 21 مهر,1398
نتایج نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که اواخر شهریور امسال انجام شد نشان می‌دهد ۶۷ درصد مردم خواستار حذف یارانه ثروتمندان هستند.
السبت, 12 اكتوبر,2019
به گزارش روابط عمومی ایسپا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در تیرماه 1398 میزان رضایت بازنشستگان صندوق صنعت نفت را در حوزه های مختلف رفاهی و درمانی مورد سنجش قرار داد. جامعه آماری این طرح، بازنشستگان صندوق مذکور در استان های تهران و خوزستان را شامل می شود که نمونه ای با حجم 3000 نفر (1600 تهران و 1400 خوزستان) از بین آن ها انتخاب گردید.
شنبه, 13 مهر,1398
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir