دیدگاه ها
گفت و گو با مهندس رحمتی/ رییس اسبق جهاددانشگاهی
سه شنبه, 08 تیر,1395
در آستانه سالروز تأسیس ایسپا؛ گفت و گویی را با دکتر علی منتظری؛رییس اسبق جهاددانشگاهی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید.
سه شنبه, 08 تیر,1395
گفت و گو با دکتر حمیدرضا طیبی/ رییس جهاددانشگاهی
سه شنبه, 08 تیر,1395
گفت و گو با دکتر حسام‌الدین آشنا / استاد دانشگاه امام صادق (ع) و عضو سابق هیئت مدیره ایسپا
سه شنبه, 08 تیر,1395
معاون فرهنگي اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري گفت: مدير فرهنگي نبايد جايگاه و ماموريت خود را دست‌كم بگيرد.
سه شنبه, 08 تیر,1395
رییس و شورای معاونین مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در تاریخ 24 فروردین 1393 با حجت الاسلام شاهمرادی دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور دیدار و گفت و گو کردند.
سه شنبه, 08 تیر,1395
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، ایسنا و ایسپا را از افتخارات بزرگ حوزه علوم انسانی دانست و ابراز امیدواری کرد که در آینده با رشد مطالعات اجتماعی از جمله نظرسنجی روبرو باشیم.
سه شنبه, 08 تیر,1395
معرفت علمی به واسطه خصایص و ویژگی‏های مختلفی از سایر معارف تمایز‏پذیر است.
سه شنبه, 08 تیر,1395
به گزارش روابط عمومی ایسپا در آستانه چهاردهمین سالروز تاسیس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) دکتر بیچرانلو، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران طی مصاحبه ای نقطه نظرات خویش را پیرامون وضعیت نظرسنجی در ایران بیان نمودند.
سه شنبه, 08 تیر,1395
به گزارش روابط عمومی ایسپا در آستانه چهاردهمین سالروز تاسیس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران، دکتر حمید امین اسماعیلی معاون محترم پژوهشی جهاددانشگاهی طی گفت و گویی، نقطه نظرات خویش را پیرامون وضعیت نظرسنجی در ایران با سایت ایسپا مطرح نمودند.
سه شنبه, 08 تیر,1395
انسان‎ها در عرصه‎های مختلف و رده‎های گوناگون فکری و عقیدتی تمایل به پیش‎بینی‎پذیری آینده دارند. این امر نه‎ فقط مختص به انسان‎های موسوم به اولیه و نه فقط مختص به زندگی قبیلگی و کلونی است، چه در دنیای در اصطلاح مدرن امروزی نیز تمایل انسان به درنوردیدن آینده مشاهده می‎شود. از «رمل» و «اسطرلاب» پیشامدرن تا «ژول‎ورن» دنیای مدرن، یک شاه‎بیت مشترک تلاش برای گذر به آینده می‎توان مشاهده کرد.
سه شنبه, 08 تیر,1395
دکتر عبدالله گیویان، در گفتگویی که پیش رو دارید به فراز و نشیب های نظرسنجی در ایران اشاره کرده است.
دوشنبه, 31 خرداد,1395
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir