دیدگاه ها
دكتر جبار رحماني، عضو هیأت علمی پژوهشکده مطالعات اجتماعی و فرهنگی گفت: نظرسنجي ها نقشي كليدي در سیاستگذاري هاي اجتماعي دارند و نبض جامعه را نشان مي دهد.
شنبه, 22 خرداد,1395
دکتر شالچی، اظهار کرد: ادبیات علمی نظر سنجی در دو دهه اخیر پیشرفت زیادی داشته است و در حال حاضر پژوهشگران خوبی در این زمینه فعایت می کنند.
شنبه, 22 خرداد,1395
دکتر راودراد با اشاره به اهمیت نظرسنجی در ایران اظهار داشت: ایسپا می تواند با ایجاد شبکه ای از داده ها در سطح ملی، تمام سازمان های تحقیقاتی را به یکدیگر متصل کند.
شنبه, 22 خرداد,1395
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، ایسنا و ایسپا را از افتخارات بزرگ حوزه علوم انسانی دانست و ابراز امیدواری کرد که در آینده با رشد مطالعات اجتماعی از جمله نظرسنجی روبرو باشیم.
شنبه, 22 خرداد,1395
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir