اخبار
نظرسنجی‌های انتخاباتی مرکز ایسپا وابسته به جهاد دانشگاهی از رسانه‌های ما با آدرس‌ ذیل منتشر می‌شود. گمانه‌زنی افراد، جریان‌های سیاسی و رسانه‌ها و انتساب آنها به ایسپا بی‌اخلاقی بوده و طبیعتا مورد تایید نیست. ایسپا در ۲۳ سال گذشته و در دوره‌های مدیریتی مختلف تلاش کرده است صرفا با کار علمی و پرهیز از هر گونه سیاسی کاری با صرف هزینه‌های مادی و انسانی داده های قابل اتکا تولید کرده و پیش از برگزاری انتخابات در رسانه‌های خود منتشر کند. این رویه در انتخابات پیش رو نیز ادامه دارد.
شنبه, 26 خرداد,1403
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایرانِ (ایسپا) جهاد دانشگاهی در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نظرسنجی‌های ملی متعددی درباره انتخابات اجرا می‌کند که اجرای آن با محوریت نگرش مردم به انتخابات و تحلیل رفتار رای‌دهی در ۳۱ استان کشور است و تاکنون به دو موج نظرسنجی در سطح ملی رسیده که تا روز انتخابات نیز تداوم خواهد یافت.
دوشنبه, 21 خرداد,1403
جهاددانشگاهی در پیامی شهادتِ خادمانِ ملت و در صدر آنان رئیس‌جمهور مردمی و مغتنم را در حادثه‌یِ دردناکِ سانحه‌ی هوایی به ساحتِ مقدسِ امامِ زمان (عج)، فرماندهی معظم کل قوا (مدظله‌العالی)، خانواده شهدا و تمامی مردم ایران تسلیت گفت.
دوشنبه, 31 اردیبهشت,1403
دومین جشنواره تحقیقات شعب ایسپا با حضور دکتر حسن مسلمی نائینی رئیس جهاددانشگاهی و دکتر مصطفی زمانیان رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری به کار خود خاتمه داد.
شنبه, 29 اردیبهشت,1403
برگزیدگان دومین جشنواره تحقیقات شعب ایسپا معرفی شدند
شنبه, 29 اردیبهشت,1403
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در یک طرح نظرسنجی به سنجش احساسات مثبت و منفی تجربه شده توسط مردم ‏ایران بر اساس سنجه‌های گالوپ پرداخته و نتایج به‌دست‌آمده را با نتایج حاصل از نظرسنجی موسسه گالوپ مقایسه کرده است. ‏
سه شنبه, 11 اردیبهشت,1403
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) یک طرح نظرسنجی با عنوان «سنجش نگرش مردم در خصوص برنامه‌های صدا و سیما» با تعداد نمونه‌ی 1715 نفر از شهروندان 15 سال به بالای سراسر کشور در «هفته آخر فروردین ماه» سال جاری، به شیوه مصاحبه تلفنی انجام داده است.
سه شنبه, 04 اردیبهشت,1403
به گزارش روابط عمومی ایسپا هر ساله تعداد زیادی طرح نظرسنجی و پژوهشی توسط همکاران ‏ایسپا در شعب استانی به صورت خویش فرمایی یا به سفارش بخش‌های خصوصی و دولتی اجرا ‏می‌شود که می‌توانند در این جشنواره شرکت داده شوند.‏
دوشنبه, 03 اردیبهشت,1403
ایسپا در بهمن‌ماه 1402 از 1542 نفر از ساکنین بالای 15 سال نقاط شهری ‏و روستایی کشور نظرسنجی‌ای را در دو محور «رضایت از وضعیت ‏سلامت» و «حمایت اجتماعی» به شیوه مصاحبه تلفنی انجام داده که ‏یافته‌های آن به شرح ذیل است:‏
چهار شنبه, 29 فروردین,1403
گزارش عملکرد ایسپا در سال 1402 شامل؛ تعداد و عناوین طرح‌های اجرا شده به تفکیک خویش فرمایی و ‏کارفرمایی در ستاد و شعب استانی، چکیده طرح‌های شاخص، تعداد پرسشنامه‌های تکمیل شده، ‏اینفوگرافیک‌های تولید شده، نشست‌های علمی و بخش‌های دیگر است که به همت روابط عمومی این ‏مرکز برای بهره‌برداری علاقه‌مندان منتشر شد.‏
یکشنبه, 19 فروردین,1403
مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران طرح‌های انتخاباتی ایسپا با حضور رییس جهاددانشگاهی و معاون فرهنگی این نهاد در ایسپا برگزار شد.
یکشنبه, 20 اسفند,1402
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) به منظور بررسی مشارکت سـیاسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در تاریخ 7 الی 8 اسفندماه 1402 سومین نظرسنجی در مقیاس ملی را اجرا کرده‌است. این نظرسنجی با رعایت اصول علمی و با در نظر گرفتن جمعیت بالای 18 سال کل کشور (اعم از مناطق شهری و روستایی) با اندازه نمونه 5121 نفر به شیوه مصاحبه حضوری اجرا شده است.
چهار شنبه, 09 اسفند,1402
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir