اخبار
نشست علمی «محرم در نظرسنجی‌های ایسپا» در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، با حضور جبار رحمانی، عضو هیئت علمی پژوهشگاه مطالعات فرهنگی، اجتماعی و تمدنی و سجاد صفار هرندی، رییس پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی، روز سه‌شنبه 6 شهریور 1402 برگزار شد.
چهار شنبه, 08 شهریور,1402
نشست علمی «محرم در نظرسنجی‌های ایسپا» روز دوشنبه ششم شهریور ماه 1402 در مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) برگزار می‌شود.
شنبه, 04 شهریور,1402
سرپرست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) با بیان اینکه انتشار منظم یافته‌ها و نتایج نظرسنجی‌ها و عمومی‌سازی داده‌ها با در نظر گرفتن منافع عمومی کشور بخشی از مردم‌سالاری است، گفت: این‌ کار در یک نگاه کلان به نهاد حکمرانی در کشور کمک می‌کند. از سوی دیگر موجب کنار رفتن مراکز نظرسنجی غیرعلمی و غیرحرفه‌ای خواهد شد. در غیاب یافته‌های علمی و متقن نتایج نظرسنجی است که شبه‌نظرسنجی‌های غیرعلمی‌ای که در داخل و خارج کشور تولید می‌شوند، امکان رشد و دیده‌ شدن پیدا می‌کنند.
شنبه, 14 مرداد,1402
پوستر چهل و سومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با شعار «جهاددانشگاهی الگوی پیشرفت؛ با ایمان، امید و اعتماد به جوانان» رونمایی شد.
سه شنبه, 27 تیر,1402
نشست روابط عمومی داده محور در ایران به همت ایسپا و دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها با سخنرانی حمید شکری خانقاه و رضا صفری شالی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ایسپا در این نشست ابتدا حمید شکری خانقاه، مدرس دانشگاه و مدیر گروه تخصصی باشگاه مدیریت رسانه و توسعه سواد رسانه‌ای یونسکو- ایران گفت: امروز همه دنیا به دنبال کیفیت ارتباطات است که در واقع همان کیفی‌سازی ارتباطی است.
دوشنبه, 08 خرداد,1402
رییس جهاددانشگاهی با حکمی ابراهیم شیرعلی را به عنوان سرپرست جدید مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) منصوب کرد.
سه شنبه, 12 اردیبهشت,1402
پیمایش موسسه ایپسوس نشان داده است که به‌طور متوسط در بین 30 کشور جهان، 30 درصد از بزرگ‌سالان گفته‌اند که اکثر مردم قابل اعتمادند. در میان این کشورها، چین و هند بیشترین میزان اعتماد بین فردی را دارند، به‌طوری‌که 56 درصد از آنان اظهار کرده‌اند که اکثر مردم قابل اعتماد هستند. اعتماد به مردم در کشورهای برزیل، مالزی و ترکیه کمتر از 15 درصد است.
سه شنبه, 22 فروردین,1402
جهاددانشگاهی به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۲۲ بهمن ماه؛ چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب عظیم و شکوهمند اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد. جهاددانشگاهی مشتاقانه در مسیر سرعت بخشیدن به دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی گام برمی‌دارد
پنجشنبه, 20 بهمن,1401
دانشجویان تمامی رشته‌ها و مقاطع تحصیلی دانشگاهی و طلاب سطوح مختلف می‌توانند آثار خود را به تعداد نامحدود و براساس شرایط ذیل در شش گروه اصلی شامل «فنی و مهندسی»، «علوم پایه»، «علوم انسانی»، «کشاورزی و منابع طبیعی»، «علوم پزشکی و دامپزشکی»، «هنر و معماری» و دو بخش «ویژه» و «بین الملل» به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
چهار شنبه, 19 بهمن,1401
«مرکز تحقیقات بازاریابی و تجاری ایسپا» درصدد است نشانِ تجاری (لوگو) خود را طراحی کند. از هنرمندان و طراحانِ علاقه‌مند دعوت می‌شود طرح‌های خود را تا 20 اسفند 1401 به info@ispa.ir ارسال فرمایند. به طرح برگزیده مبلغ 10 میلیون تومان تقدیم می‌شود. اطلاعات بیشتر درباره این مرکز و خدمات و حوزه‌های فعالیت آن در ادامه آمده است.
چهار شنبه, 19 بهمن,1401
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) از بین واجدین شرایط امریه خدمت سربازی پژوهشگر جذب می‌کند.
سه شنبه, 11 بهمن,1401
اولین نشست از سلسله نشست‌های نسل جدید و تغییرات اجتماعی در ایران با موضوع نسل جدید و زندگی روزمره در ایسپا برگزار شد. به گزارش روابط عمومی ایسپا در این نشست دکتر محمد مهدی خویی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طبایی و خانم دکتر افسانه کمالی عضو هیات علمی دانشگاه الزهرا به سخنرانی پرداختند.
شنبه, 17 دی,1401
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir