بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره عملکرد شورای شهر و شهرداری (کد4/297)
خویش فرمایی
شهروندان تهرانی بالای 15سال
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره عملکرد شورای شهر و شهرداری</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این نظرسنجی معطوف به بررسی دیدگاه شهروندان درباره عملکرد شورای شهر و شهرداری است. یافته&zwnj;های پژوهش به قرار ذیل می&zwnj;باشد: 60.2 درصد از شهروندان تهرانی عملکرد قالیباف را خوب و خیلی خوب ارزیابی کرده&zwnj;اند و 22 درصد آن را بینابین و 13.9 درصد نیز آن را بد و خیلی بد ارزیابی کرده&zwnj;اند. همچنین 27.8 درصد پاسخگویان گفته&not;اند عملکرد شورای شهر اخیر را در مقایسه با شورای شهر قبلی بهتر شده است. در حالی که 53.7 درصد گفته&zwnj;اند که فرقی نکرده است و 7.1 درصد نیز اظهار داشته&zwnj;اند که بدتر شده است. سئوالی در مورد موفق&not;ترین شهرداران پرسیده شد که کرباسچی با 34.5 درصد از قالیباف (32.9 درصد) و احمدی نژاد (23.2 درصد) موفق&zwnj;تر ارزیابی شده است. همچنین 53.2 درصد با ماندن قالیباف به عنوان شهردار موافق بودند و تنها 11.1 درصد مخالف ابقای وی بودند.</span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir