بررسی نگرش کارکنان مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در خصوص مسایل و مشکلات سازمان (کد: 4/295)
کارفرمایی
مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">&nbsp;بررسی نگرش کارکنان مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در خصوص مسایل و مشکلات سازمان </span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">تحقیق حاضر با هدف بررسی مسائل و مشکلات سازمان تامین اجتماعی در مراکز درمانی سازمان طراحی و اجرا شده است. در اولین گام مطالعات و مصاحبه های عمیق با کارشناسان سازمان در بخش درمان، چارچوب کلی مسائل و مشکلات مهم کارکنان را مشخص کرد. سپس با مصاحبه با چند تن از کارکنان، دیدگاه مححق کامل شد. در مرحله اجرا نیز مسائل و مشکلات و همجنین علل ایجاد مسائل پرسیده شده و تحلیل گشت. شاخص های مطرحی که در قالب آنها نظر کارکنان بررسی شد عبارتند از: ارزیابی عملکرد و تعامل نیروی انسانی، قوانین سازمان، نظام اطلاع رسانی، امکانات و مقدورات سازمان، آموزش های قبل و حین خدمت، نگرش به مراجعین، وضعیت روحی و روانی و تراکم شغلی. تمامی شاخص ها در میان&nbsp; سه گروه عمده پزشکان، پرستارانو کادر اداری بررسی و مورد سنجش قرار گرفته است و مقایسه بین گروههای فوق نیز صورت گرفته است که با کشف نقاط ضعف و ارائه راهکارهای مناسب تلاش برای افزایش کیفیت خدمات ارایه شده به مراجعین افزایش یابد.</span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir