بررسی نگرش مراجعان مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در خصوص خدمات و فعالیت سازمان (کد: 3/295)
کارفرمایی
مراجعان مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی
<p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <p>&nbsp;</p> <p class="MsoNormal" dir="rtl" style="text-justify: kashida; margin: 0in 0in 0pt; text-align: center; text-kashida: 0%"><span style="color: #0000ff"><strong>&nbsp;بررسی نگرش مراجعان مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی در خصوص خدمات و فعالیت سازمان</strong></span></p> <p style="text-align: center">&nbsp;</p> <p class="MsoNormal" dir="rtl" style="text-justify: kashida; margin: 0in 0in 0pt; text-align: justify; text-kashida: 0%"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">تحقیق حاضر به منظور تحققیق و بررسی در مورد مسائل و مشکلات مراجعین به مراکز درمانی تهران بزرگ و کشف علل ایجادکننده آن صورت گرفت. در این تحقیق ضمن بررسی ها و مطالعات اکتشافی یک سلسله مصاحبه ها و تبادل نظر یی بین مححقق طرح و کارشناسان سازمان درگرفت. پس از مصاحبه اولیه وطراحی پرسشنامه در سطح 10بیمارستان در شهر تهران اجرا شده است.<br /> طی اجرای این تحقیق نظر مراجعین بیمارستان های ده گانه سازمان تامین اجتماعی در مورد عملکرد و نحوه تعامل نیروهای انسانی اعم از کادر پرستاری، کادر اداری و پزشکی، ارزیابی از امکانات و مقدورات بیمارستان، ارزیابی از نظام اطلاع رسانی بیمارستان و ارزیابی از مشکلات بیمارستان های مختلف مورد بررسی قرار گرفت. این تحقیق نقاط ضعف و قدرت بیمارستان ها را در بخش ها و ایستگاهها نشان می&zwnj;دهد. راهکار اساسی در این زمینه تغییر نحوه خدمات&zwnj;رسانی است. <br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir