دیدگاه شهروندان تهرانی درباره عملکرد شهرداری (کد:5/286)
کارفرمایی
شهروندان بالای 15سال تهرانی
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">دیدگاه شهروندان تهرانی درباره عملکرد شهرداری </span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی عملکرد شهرداری تهران یکی دیگر از موضوعات نظرسنجی &laquo;مسائل روز&raquo; در مهر ماه 1385 بود. در این گزارش&nbsp; تعداد 1115 نفر از شهروندان بالای 15 سال ساکن تهران پاسخگوی سوالات ایسپا بودند. این تعداد با روش نمونه&zwnj;گیری چند مرحله&zwnj;ایی انتخاب شدند. این پژوهش با روش پیمایش و با استفاده از ابزار پرسشنامه انجام شد.<br /> بر اساس این تحقیق ؛ 2/42 درصد شهروندان از اجرای طرح جهادی 137 آگاه بوده&zwnj;اند و 8/57 درصد بی&zwnj;اطلاع، همچنین اکثر پاسخگویان به درستی به خدمات این طرح از قبیل، رسیدگی به آسفالت معابر (2/21 درصد)، جمع&zwnj;آوری زباله (5/13 درصد)، رسیدگی به امور مردم در شهرداری تهران (3/13 درصد) و... اشاره کردند. 5/52 درصد پاسخگویان عملکرد&nbsp; طرح 137 را در آسفالت معابر کاملاً موافق ارزیابی کرده&zwnj;اند، 8/21 درصد آن را متوسط ارزیابی کرده&zwnj;اند و 7/25 درصد آن را ناموفق دانسته&zwnj;اند. 63 درصد از شهروندان عملکرد شهرداری را در مکانیزه کردن جمع &zwnj;آوری زباله موفق ارزیابی کرده ، 17 درصد بینابین و 20 درصد نیز ناموفق دانسته&zwnj;اند. شهروندان منطقه 13 شهرداری تهران بیشتر از سایر مناطق از عملکرد طرح 137 ابراز رضایت داشته&zwnj;اند و ساکنین منطقه 12 از کلیه مناطق بیشتر ابراز نارضایتی داشته&zwnj;اند. 5/53 درصد پاسخگویان عملکرد شهرداری را در جمع&zwnj;آوری متکدیان موفق و کاملاً موفق ارزیابی کرده ، 9/18 درصد آن را متوسط و 5/22 درصد نیز عملکرد شهرداری را در این زمینه ناموفق ارزیابی کرده&zwnj;اند. <br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir