ارزیابی دیدگاه شرکت‌کنندگان از کنفرانس بین‌المللی «قدس و حمایت از مردم فلسطین» (کد:278)
کارفرمایی
تمامی شرکت کنندگان در کنفرانس قدس و حمایت از فلسطین
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">ارزیابی دیدگاه شرکت&zwnj;کنندگان از کنفرانس بین&zwnj;المللی &laquo;قدس و حمایت از مردم فلسطین&raquo;</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">در تاریخ 26 فروردین ماه 1385 کنفرانس بین&zwnj;المللی &laquo;قدس و حمایت از مردم فلسطین&raquo; در محل کنفرانس سران کشورهای اسلامی در تهران برگزار شد. مرکز افکارسنجی&nbsp; دانشجویان ایران (ایسپا) طرح نظرسنجی را با&nbsp; موضوع فوق در بین شرکت&zwnj;کنندگان در این کنفرانس به اجرا گذاشت. این تحقیق با روش پیمایش و با استفاده از ابزار پرسشنامه انجام شد.<br /> جامعه آماری این نظرسنجی کلیه شرکت&zwnj;کنندگان در کنفرانس بود که از میان آنها نظرات 206 نفر مورد بررسی قرار گرفت. 9/37 درصد پاسخگویان زیر 24 سال ، 33 درصد از 25 تا 34 سال، 6/13 درصد 35 تا 44 سال، 6/13 درصد 45 تا 54 سال و 9/1 درصد بالای 55 سال بودند.1/79 درصد از پاسخگویان مرد و 9/20 درصد زن بودند، اکثر شرکت&zwnj;کنندگان در این همایش ایرانی&nbsp; و مابقی از کشورهای فرانسه، عراق، افغانستان،آمریکا و فلسطین بودند.<br /> در این طرح از شرکت&zwnj;کنندگان پرسیده شد که در کنفرانسهای مشابه تاکنون شرکت کرده&zwnj;اند یا خیر؟ در پاسخ به این سوال 2/42 درصد گفته&zwnj;اند بله و 8/57 درصد جواب خیر داده&zwnj;اند. 5/66 درصد از پاسخگویان میزان دستیابی انتفاضه به اهدافش را زیاد و بسیار زیاد عنوان کرده&zwnj;اند، 9/84 درصد از جامعه آماری این پژوهش موافق کمک و حمایت مالی ایران از فلسطین بوده&zwnj;اند. 3/91 درصد نیز با کمک تبلیغاتی ایران موافق بوده&zwnj;اند. در خصوص تداوم حمایت ایران از انتفاضه 4/53 درصد گفته&zwnj;اند به هر قیمت باید حمایت کنیم و 2/43 درصد گفته&zwnj;اند تا جایی که منافع ایران به خطر نیفتد باید حمایت کنیم .<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir