بررسی میزان رضایت کارکنان سازمان آب وفاضلاب غرب استان تهران(کد:1-347)
کارفرمایی
کارکنان سازمان آب و فاضلاب غرب استان تهران
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی میزان رضایت کارکنان سازمان آب وفاضلاب غرب استان تهران</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این پژوهش توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران و به منظور بررسی میزان رضایت کارکنان سازمان آب و فاضلاب غرب استان تهران انجام شده است. جامعه آماری این پژوهش کلیه کارکنان شرکت فاضلاب تهران در تمامی رده&zwnj;های سازمانی است و با همه شماری کارکنان 325 نفر به عنوان نمونه نهایی مورد مصاحبه قرار گرفتند.<br /> &nbsp;در مجموع 2/81 نمونه آماري را مردان و 8/18 ديگر را زنان تشکيل مي&zwnj;دهند، ميانگين سن افراد نمونه مورد بررسي تقريباً 32/37 سال است و همین طور 32.6 درصد موارد کارکنان مدرک کارشناسي داشته&zwnj;اند .<br /> نتایج به دست آمده نشان می&zwnj;دهد که 3/60 درصد کار خود را خوشایند می&zwnj;دانند. همچنین 3/52 درصد معتقدندکه هيچ گونه تضميني براي آينده شغلي در اين شرکت وجود ندارد. 5/54 درصد نيز بر این باورند که در شرکتشان امکانات به طور عادلانه بين کارکنان توزيع نمي&zwnj;شود. میانگین رضايت از فعاليت&zwnj;هاي اداري و کارگزيني بر اساس شاخص رضايت از فعاليت&zwnj;هاي اداري و کارگزيني 19/58 درصد است.همین طور 2/49 درصد از اینکه کارشان به گونه&zwnj;ای نیست که امکان مشارکت در برنامه&zwnj;ریزی و تصمیم&zwnj;گیری&zwnj;های شرکت را داشته باشند ناراضی&zwnj;اند. میانگین رضايت از نحوه ارزشيابي کارکنان 61/37 درصد است و 1/43 درصد پاسخگويان بیان کرده&zwnj;اند که تنوع فعاليت&zwnj;هاي شغلي شان در شرکت زیاد است. 3/63 درصد پاسخگويان اظهار داشته&zwnj;اند که احساس تعلق زيادي به محل کار و شرکت خود دارند. همین طور میانگین شاخص رضايت از اطلاع رساني و ارتباطات درون سازماني بر اساس گویه&zwnj;های مورد بررسی 45/29 درصد است که نشان&zwnj;دهنده نارضایتی از این مقوله می&zwnj;باشد. 6/48 درصد معتقدند که در مقايسه با کار و فعاليت&zwnj;شا&zwnj;ن حقوق آنان کافي نيست. از سويي ديگر 9/41 درصد اظهار کرده اند که حقوقشان در مقايسه با کارکنان ديگر شرکت مناسب نیست. همچنین&nbsp; 5/69 درصد نمونه مورد بررسی از زمان پرداخت حقوق و مزایا رضایت دارند و 5/66 درصد افراد نمونه تحقيق، از وام ضروري و2/65 درصد از وام مسکن، ناراضي بوده&zwnj;اند.<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir