بررسی رفتار انتخاباتی شهروندان حوزه انتخاباتی پاکدشت (موج چهارم) (کد:4/318)
کارفرمایی
همه شهروندان 18 سال و بالاتر ساکن در حوزه انتخابی پاکدشت
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی رفتار انتخاباتی شهروندان حوزه انتخاباتی پاکدشت (موج چهارم) </span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این تحقیق معطوف به میزان آشنایی شهروندان حوزه انتخابی پاکدشت&nbsp; با آقای باقری کاندیدای مجلس هشتم بود. این گزارش توسط ایسپا و به سفارش آقای باقری کاندیدای حوزه انتخابی پاکدشت در اسفند ماه 1386 انجام شد.<br /> نتایج کلی بدست آمده از یافته&zwnj;های تحقیق در موج چهارم&nbsp; بدین صورت است که:<br /> 1- میزان آشنایی پاسخگویان با کاندیداها<br /> نتایج موج چهارم نشان می&zwnj;دهد که میزان آشنایی پاسخگویان با آقای باقری نسبت به دو کاندیدای دیگر کمتر می&zwnj;باشد.. در مقایسه با دیگر شهرک&zwnj;ها و مناطق، بیشترین میزان آشنایی با آقای باقری در یبر و پلشت و کمترین میزان آشنایی با وی در انقلاب می&zwnj;باشد. <br /> 2- میزان رأی کاندیداها<br /> در موج چهارم بیشتر پاسخگویان (6/41 درصد) هنوز درباره اینکه به چه کسی رأی بدهند، تصمیم نگرفته&zwnj;اند. 3/9 درصد نیز گفته&zwnj;اند که به هیچیک از این سه نفر رأی نمی&zwnj;دهند. با این وجود بیشترین رأی با 7/18 درصد به آقای موسوی اختصاص یافته است. همچنین آقای باقری با 1/12 درصد در رتبه دوم، آقای بشیری با 4/10 درصد در رتبه سوم و خانم قرچه لو با 1/6 درصد در رتبه چهارم قرار گرفته&zwnj;اند.<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir