طرح پيشنهادي تحقيق بازار محصولات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی (کد:311)
کارفرمایی
کلیۀ مرغ‌داران و دام‌پزشکان شاغل در فارم‌ها
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">&nbsp;طرح پيشنهادي تحقيق بازار محصولات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی </span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">طرح نظرسنجی اجرا شده&laquo;تحقيق بازار محصولات موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی&raquo; در 15/12/85 تا تاریخ 30/8/86 از طرف موسسه تحقیقات و سرم سازی رازی به ایسپا سفارش داده شد. جامعه آماری این طرح شامل کلیۀ مرغ&zwnj;داران و دام&zwnj;پزشکان شاغل در فارم&zwnj;ها در چند استان کشور&nbsp; بود. در اين پژوهش از ابزار مصاحبه&zwnj;هاي عميق، مصاحبه&zwnj;هاي&zwnj;هاي نيمه هدايت شده، پرسشنامه، اسناد و مدارك و آمارهاي موجود در مراكز اطلاع&zwnj;رساني استفاده شد. حجم نمونه آن&nbsp; با استفاده از فرمول کوکران 903 نفر در نظر گرفته شد. لازم به ذکر است که روش نمونه&zwnj;گیری در هر استان به صورت نمونه&zwnj;گیری تصادفی ساده بود.<br /> بر اساس این نظرسنجی 1/76 درصد گفته&zwnj;اند در حد زیادی کار خود را دوست دارند، 4/82 درصد کار خود را به طور کامل یا تا حدودی مفید و ارزشمند دانسته&zwnj;&zwnj;اند، 3/77 درصد گفته&zwnj;اند در بیرون از اداره و افراد غیرهمکار به شغل ایشان احترام می&zwnj;گذارند، 6/44 درصد محیط کار خود را شادی&zwnj;آور معرفی کرده&zwnj;اند، در مقابل 2/24 درصد محیط کار خود را کسل کننده عنوان کرده و 31 درصد بینابین عنوان کرده&zwnj;اند. 54 درصد از پاسخگویان برای مدیران جهاد صلاحیت مدیریتی بالا قائل بوده&zwnj;اند و در مقابل 3/22 درصد آنها را فاقد این صلاحیت عنوان کرده&zwnj;اند، 39 درصد گفته&zwnj;اند مدیران به وعده&zwnj;های خود عمل می&zwnj;کنند در حالیکه 37 درصد خلاف آن را گفته&zwnj;اند.<br /> به طور کلی، معدل نمره&zwnj;ایی که کارمندان فعال در مراکز تهران به جهاد داده&zwnj;اند کمتر از کارمندان فعال در&nbsp; شهرهای دیگر بوده است، مدیران کل و معاونان به جهاد نمره بالاتری داده&zwnj;اند، اعضایی که عضو تعاونی مسکن هستند نمره بیشتری به جهاد داده&zwnj;اند.<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir