بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره سهمیه‌بندی بنزین (کد:4/310)
خویش فرمایی
شهروندان تهرانی15 سال به بالا
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">&nbsp;بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره سهمیه&zwnj;بندی بنزین </span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این نظرسنجی معطوف به بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره سهمیه&zwnj;بندی بنزین است. یافته&zwnj;های پژوهش به قرار ذیل می باشد:<br /> &nbsp;39.5 درصد پاسخگویان با سهمیه&zwnj;بندی بنزین &laquo;کاملاً موافق و موافق&raquo; هستند. 10.4 درصد &laquo;تاحدودی&raquo; و49.1 درصد هم با سهمیه&zwnj;بندی بنزین &laquo;کاملاً مخالف و مخالف&raquo; هستند. همچنین به طور میانگین بر اساس اظهار نظر پاسخگویان، مصرف متوسط روزانه بنزین 8.05 لیتر می&zwnj;باشد. همچنین درصد پاسخگویان با فروش بنزین آزاد با قیمت گرانتر &laquo;کاملاً موافق و موافق&raquo; هستند. 60.8 درصد هم &laquo;کاملاً مخالف و مخالف&raquo; هستند. در ضمن 7.5 درصد دیگر هم به این سوال پاسخ &laquo;تا حدودی&raquo; داده&not;اند. خلاصه اینکه 41.3 درصد پاسخگویان به میزان زیادی احتمال می&not;دهند دولت بر سهمیه بنزین در آینده بیفزاید. 32.3 درصد احتمال اضافه کردن سهمیه بنزین در آینده از سوی دولت را در حد &laquo;کم و خیلی کم&raquo; دانسته&not;اند. در حالی که 21.7 درصد دیگر هم به این سوال پاسخ تا حدودی داده&not;اند.&nbsp;</span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir