بررسی نظرات شرکت‌کنندگان و غرفه داران در اولین جشنواره تولید و ساماندهی محتویات الکترونیکی تسما (کد: 309)
کارفرمایی
کلیه شرکت‌کنندگان در اولین جشنواره
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی نظرات شرکت&zwnj;کنندگان و غرفه داران در اولین جشنواره تولید و ساماندهی محتویات الکترونیکی تسما</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این نظرسنجی معطوف به بررسی نظرات شرکت&zwnj;کنندگان و غرفه داران در اولین جشنواره تولید و ساماندهی محتویات الکترونیکی تسما است. داده&zwnj;های لازم به وسیله پرسشنامه استاندارد گردآوری شده است. نمونه&not;ها بر اساس روش نمونه&zwnj;گیری تصادفی ساده انتخاب شده است. این گزارش توسط ایسپا به پیشنهاد دبیرخانه جشنواره تولید و ساماندهی محتویات الکترونیکی(تسما) در تاریخ17/6/86&nbsp; به &laquo;بررسی نظرات شرکت&zwnj;کنندگان و غرفه داران در اولین جشنواره تولید و ساماندهی محتویات الکترونیکی تسما&raquo; پرداخته است.<br /> ارزیابی کلی پاسخگویان از برنامه&zwnj;های جشنواره عبارتند از: در این ارزیابی حدود 32.6 درصد از شرکت&zwnj;کنندگان معتقد بودند که برگزاری جشنواره بسیار خوب و خوب و 23.7 درصد متوسط دانستند. 40.8 درصد نیزآن ضعیف و بسیار ضعیف ارزیابی نمودند. <br /> بسیاری از شرکت&zwnj;کنندگان در جشنواره از فضای برگزاری جشنواره، راضی بوده و آن را&nbsp; متناسب با محتوای برنامه&zwnj;ها و بسیار خوب ارزیابی نمودند، همچنین اکثر پاسخگویان در نمایشگاه برپا شده حضور داشتند و آن را خوب ارزیابی نمودند. اما در مورد ضرورت برپایی نمایشگاه پاسخ روشنی نداده&zwnj;اند. در مورد سخنرانی&zwnj;ها و سطح علمی و کیفیت آنها نیز نظر مساعدی وجود داشته و افرادی که در جلسه حضور داشتند آن را مطلوب ارزیابی نمودند. در مورد محتوای الکترونیک و کاربردها و راهکارهای گسترش آن نیز عموماً نظر و دیدگاهی مثبت داشته و میزان کاربرد آنها را زیاد اعلام نمودند. پاسخگویان در مورد نقاط ضعف و قوت و انتقادات وارده به جشنواره نیز نظراتی داده&zwnj;اند؛ نظیر تبلیغات ضعیف، اطلاع&zwnj;رسانی ضعیف، عدم استفاده از مسئولین مجرب، برنامه&zwnj;ریزی صحیح و هماهنگ، اجرای ماهانه برنامه،.... همچنین پیشنهاداتی نیز در این بخش مطرح گردید؛ نظیر دعوت از متخصصان، بیشتر شدن نرم&zwnj;افزارهای بازی، توجه به محتوای علمی، انتخاب موضوعات جدید، کاربردی کردن موضوعات.....<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir