اخبار
مهمترین فعالیت های ایسپای خراسان جنوبی در دو ماه گذشته 1. اجرای طرح ملی بازار سنجی محصولات شرکت به پخش 2. مذاکره با شرکت آب و فاضلاب استان جهت اجرای دوطرح نظرسنجی با عناوین :
27 دی ,1388
پیش آزمون طرح پیمایش فرهنگ سیاسی مردم ایران(موج دوم) از سوی ایسپا در حال اجراست.
26 دی ,1388
ایسپای شعبه اصفهان طرح نظرسنجی را درهشتمين نمايشگاه بين المللي صنايع و ماشين آلات كشاورزي اجرا می کند.
23 دی ,1388
اولین جشنواره ایثارگران پژوهشگر اردبیهشت ماه 89 به همت ایسپا و معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگب بنیاد شهید و امور ایثارگران در تهران برگزای می شود.
22 دی ,1388
نشست مشترک فیمابین جهاد دانشگاهی و مجتمع فولاد مبارکه اصهفان با حضور رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.
21 دی ,1388
طرح پژوهشی«وضعيت پوشش و ميزان آرايش در بين بانوان تبريزي» به عنوان پژوهش برتر در حوزه فرهنگ عمومي استان آذربایجان شرقی برگزيده شد .
21 دی ,1388
طرح پژوهشی«وضعيت پوشش و ميزان آرايش در بين بانوان تبريزي» به عنوان پژوهش برتر در حوزه فرهنگ عمومي استان آذربایجان شرقی برگزيده شد .
20 دی ,1388
جلسه ایسپای شعبه صنعتی اصفهان و مرکز آموزش فنی-حرفه ای استان درخصوص اجرای طرح سنجش رضایت فراگیران آن سازمان برگزار شد.
19 دی ,1388
طرح نظر سنجی «بررسی رضایت‌ شهروندان اصفهانی از پروژه تونل شهید آقاخانی » بنا به درخواست معاونت پژوهش و توسعه شهرداری اصفهان اجرا می شود.
15 دی ,1388
طرح«سنجش رضایتمندی فراگیران از آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای» با توجه به تفاهم‌نامه‌ی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان ،توسط ایسپا انجام می شود .
15 دی ,1388
ایسپای شعبه صنعتی اصفهان در اجرای طرح پژوهشی، آموزشی و مشاوره‌های حقوق خانواده در سطح شهرستان خمینی‌شهر که در آبان‌ماه امسال در سطح شهرستان خمینی‌شهر برگزار ‌شد همکاری نمود.
15 دی ,1388
بنا به درخواست فرماندار شهرستان خمینی‌شهر، برخی طرح‌های نظرسنجی مرتبط با این شهرستان که در مرکز افکارسنجی شعبه صنعتی اصفهان انجام شده بود به آن فرمانداری اعلام شد.
14 دی ,1388
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir