اخبار
طي جلسه اي كه بين ايسپاي فارس و اداره فوق برنامه با انجمن معماري صورت گرفت مقرر گرديد ايسپاي فارس همكاريهاي لازم جهت اجراي طرحهاي نظرسنجي و نيازسنجي را انجام دهد.
26 اردیبهشت ,1389
قرارداد اجرای طرح "آمارگيري تردد خودروهاي شهر شيراز" بين مدير مركز افكارسنجي دانشجويان ايران واحد فارس و مدير واحد مطالعات سازمان ترافيك حمل و نقل شهري شيراز منعقد شد.
26 اردیبهشت ,1389
طرح سنجش میزان رضایتمندی مراجعین از نحوه ارایه خدمات دستگاههای اجرایی استان به همت مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران ایسپای آذربایجان غربی به کارفرمایی استانداری‌ استان برگزار شد.
26 اردیبهشت ,1389
سرپرست جهاد دانشگاهي واحد استان اردبيل به همراه مسوول روابط عمومي اين واحد با حضور در بانك ملي استان اردبيل با مدير امور شعب استان ديدار و گفتگوكرد.
25 اردیبهشت ,1389
دکتر فیض پیگیری ماموریت های انحصاری و برنامه ریزی دقیق تر را به عنوان مهمترین ماموریت این مرکز بر شمرد و تاکید کرد کلیه واحد های جهاد دانشگاهی می بایست خود را وقف تدوین ماموریت های فرهنگی نمایند.
22 اردیبهشت ,1389
رئیس جهاد دانشگاهی در روزهای آغازین دهمین سال فعالیت مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران، پژوهش ها و طرح های علمی انجام شده در ایسپا را گامی مهم در جهت مرجع سازی و آینده نگاری دانست.
22 اردیبهشت ,1389
سومین نشست سراسری مدیران اجرایی مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران با حضور پر تعداد پرسشگران و مجریان طرح های افکارسنجی در ساختمان شماره یک جهاد دانشگاهی آغاز به کار کرد
22 اردیبهشت ,1389
سومین نشست مدیران اجرایی ایسپا از فردا دوشنبه 21 اردیبهشت به مدت دو روز با حضور دکتر سید حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی و دکتر مهدی فیض معاون فرهنگی آغاز به کار می کند.
20 اردیبهشت ,1389
نشست تخصصی توسعه همکاری های اجرای طرح‌های نظرسنجی با حضور مدیرکل اجتماعی و مشاور استاندار و معاون فرهنگی جهاددانشگاهی آذربایجان غربی و کارشناسان هر دو حوزه در استانداری برگزار شد.
25 اردیبهشت ,1389
کانون‌های دانشجویی پرسشگری جهاددانشگاهی در دانشکده‌های علوم کشاورزی دانشگاه ارومیه طی مراسمی جداگانه با حضور معاون فرهنگی واحد افتتاح و شروع به کار کرد.
21 اردیبهشت ,1389
مراسم تجلیل از پرسشگران و داده آمایان برتر ایسپای آذربایجان غربی با حضور معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی برگزار شد.
19 اردیبهشت ,1389
نشست اجرایی بررسی وضعیت طرح‌های نظرسنجی نیروی‌انتظامی که با همکاری ایسپای آذربایجان‌غربی اجرا شده اند با حضور مدیر روابط عمومی و کارشناسان هر دو مرکز در محل معاونت‌فرهنگی جهاد دانشگاهی اذربایجان غربی برگزار شد.
18 اردیبهشت ,1389
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir