اخبار
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه استان مرکزی ضمن معرفی توانمندیهای خود و ارسال پروپوزال به سازمان ملی جوانان استان مرکزی، موفق به عقد قرارداد با این سازمان شد.
30 فروردین ,1389
طرح "سنجش ميزان رضايتمندي مسافرين از وضعيت حمل و نقل شركتهاي مسافربري استان " به سفارش اداره كل حمل ونقل و پايانه هاي استان اردبیل و طرح "ارزيابي و پايش مهدهاي كودك این استان"توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه اردبیل اجرا می شود.
29 فروردین ,1389
رئیس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) در جلسه شورای هماهنگی فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها به ارائه سخنرانی با موضوع «سنجش دینداری ایرانیان» پرداخت.
28 فروردین ,1389
به همت مركز افكار سنجي دانشجويان ايران (ايسپا) شعبه بيرجند قرار داد اجرای طرح نظر سنجی بررسی میزان رضایت شهروندان از عملکرد مراکز122 با شرکت‌ آب و فاضلاب استان خرسان جنوبی امضاء گردید.
28 فروردین ,1389
جلسه ایسپا با ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران ،کمیته امداد ،سپاه حضرت ابوالفضل،پست بانک،اداره کارو فنی و حرفه ای لرستان برگزار شد.
28 فروردین ,1389
مركز افكارسنجي دانشجويان ايران (ايسپا)ي آذربايجان‌غربي در سال 88، 17 طرح ملي، خويش‌فرمايي و كارفرمايي را در كارنامه عملكرد خود به ثبت رساند.
23 فروردین ,1389
طرح "سنجش رضایت شغلی کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان "توسط مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران شعبه لرستان اجرا می شود .
22 فروردین ,1389
ایسپای شعبه خراسان جنوبی در سال 88 چندین طرح نظرسنجی به شرح ذیل انجام داده است.
17 فروردین ,1389
جلسه مشترک دبیرخانه جشنواره ایثارگران پژوهشگر بمنظور جلب مشارکت شهرداری تهران با حضور رئیس ایسپا، مدیرکل مطالعات و تحقیقات بنیاد شهید، مشاور شهردار تهران و معاون ارتباطات ایسپا برگزار شد.
14 فروردین ,1389
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه خوزستان در سال 1389 طرح نیازسنجی فرهنگی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز را انجام می دهد
26 اسفند ,1388
مقاله ای با عنوان "بررسی عوامل مرتبط با رفتار انتخاباتی مردم ایران:مطالعه موردی شهر مرند" که حاصل پژوهش مشترک علی حاتمی پژوهشگر ایسپا و دو تن از اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز بود در نشریه دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه تبریز به چاپ ر
25 اسفند ,1388
بیش از 10 طرح ملی و کارفرمایی توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا )شعبه لرستان در سال 1388اجراشد.
24 اسفند ,1388
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir