گزارش تصویری
سیزدهمین نشست تخصصی عصر گفتگو با موضوع «افکار عمومی و اقشار طردشده؛ جامعه فعال و جامعه منفعل با نگاهی به پدیده کوله برها، گورخواب ها و کوه خواب ها» با حضور دکتر قانعی راد در تاریخ 17 اسفندماه 95 در ساختمان شماره 2 جهاد دانشگاهی، سالن شهید صبوری برگزار گردید
چهار شنبه, 18 اسفند,1395
چهارمین نشست منطقه ای شعب استانی ایسپا به میزبانی خراسان رضوی در تاریخ 8 اسفند ماه با حضور دکتر سعید پورعلی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، محمد آقاسی رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران،دکتر شمسیان، رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، معاونین فرهنگی و مدیران اجرایی در محل سالن شورای جهاددانشگاهی مشهد برگزار گردید.
سه شنبه, 10 اسفند,1395
سومین نشست از سلسله نشست های لحن آبی خرد تحت عنوان « زنان و فضای مجازی» با حضور دکتر سوسن باستانی، دکتر خانیکی، دکتر لبیبی و رییس مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار گردید.
شنبه, 07 اسفند,1395
دوازدهمین نشست از سلسله نشست های عصر گفت و گو با موضوع بررسی داده های طرح ملی «سنجش ذائقه موسیقی مردم ایران» برگزار گردید.
پنجشنبه, 28 بهمن,1395
گردهمایی مدیران روابط عمومی و دستگاه های دولتی و خصوصی در تاریخ 8 دی ماه به همت ایسپا و جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار گردید
یکشنبه, 12 دی,1395
سومین نشست منطقه ای شعب استانی ایسپا به میزبانی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار گردید
شنبه, 11 دی,1395
جمعی از دانشجویان کارشناسی دانشگاه علم و فرهنگ از مرکز افکارسنجی ایران(ایسپا) در تاریخ 4 دی 95، بازدید کردند.
شنبه, 04 دی,1395
یازدهمین نشست از سلسله نشست های عصر گفتگو برگزار شد
یکشنبه, 07 آذر,1395
جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی در تاریخ 18 آبان 95 از ایسپا بازدید کردند
چهار شنبه, 19 آبان,1395
جلسه نقد و بررسی طرح فنی نمونه گیری موج دوم پیمایش فرهنگ سیاسی مردم ایران در تاریخ 17 آبان ماه برگزار شد
سه شنبه, 18 آبان,1395
به گزارش روابط عمومی ایسپا، دهمین نشست از سلسله نشست های عصر گفت و گو با موضوع «کیفیت زندگی مردم ایران در شهرهای جدید» برگزار شد
شنبه, 15 آبان,1395
نشست تهران روز دوشنبه 13 اردیبهشت ماه در مجتمع شهدای انقلاب سرچشمه برگزار شد.
شنبه, 12 تیر,1395
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2021 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir