اجرای طرح نياز سنجي اوقات فراغت جوانان استان آذربایجان شرقی
 اجرای طرح نياز سنجي اوقات فراغت جوانان استان آذربایجان شرقی
12 دی ,1388

 اجرای طرح نياز سنجي اوقات فراغت جوانان استان آذربایجان شرقی

طرح نیازسنجي اوقات فراغت جوانان استان آذربایجان شرقی با حجم نمونه1982توسط مركز افكارسنجي دانشجويان ايران- شعبه تبريز و با حمايت مالي سازمان جوانان در سطح استان در مرداد 1388 انجام يافت.

 در ادامه چکیده ای از این پژوهش آمده است:

هدف اصلی تحقیق حاضر که به روش پیمایش، در جامعه آماری جوانان استان آذربایجان شرقی، با حجم نمونه آماري 1982 نفر و با استفاده از ابزار پرسش‌نامه انجام شد، تعیین نیازهای اوقات فراغت جوانان استان آذربایجان شرقی بوده است. در این تحقیق مقولات؛ نگرش جوانان به عملکرد سازمان‌ها و ادارات متولی اوقات فراغت جوانان، نگرش جوانان نسبت به امکانات شهر خود در رابطه با غنی‌سازی اوقات فراغت، نحوه گذران اوقات فراغت‌، آشنایی جوانان با تبلیغات و اطلاع‌رسانی سازمان‌ها و ادارات متولی اوقات فراغت، گرایش جوانان به مشارکت در طراحی و اجرای برنامه‌های فراغتی سازمان‌های ذیربط، رضایت از شیوه کنونی گذران اوقات فراغت و نگرش و برنامه‌ریزی والدین برای اوقات فراغت فرزندانشان مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است. نمونه‌گیری تحقیق حاضر به شیوه خوشه‌ای چند مرحله‌ای بوده و نمونه آماری به تناسب جمعیت شهرستان‌های تبریز، مراغه، مرند، اهر، کلیبر، هادی شهر، جلفا، هشترود و ورزقان به صورت طبقه‌ای برای هر یک از شهرهای استان تعیین شده است.  
 
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir