شرکت آب‌وفاضلاب استان مرکزی رتبه نخست جشنواره روابط عمومی های کشور را از آن خود کرد.
شرکت آب‌وفاضلاب استان مرکزی رتبه نخست جشنواره روابط عمومی های کشور را از آن خود کرد.
21 آذر ,1388

 طرح مرکزافکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)؛
شرکت آب‌وفاضلاب استان مرکزی رتبه نخست جشنواره روابط عمومی های کشور را آن خود کرد. 

با اجرای طرح مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه استان مرکزی، شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی رتبه نخست جشنواره روابط عمومی‌های کشور را از آن خود کرد.
در پنجمین جشنواره انتخاب روابط عمومی‌های برتر شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی که در بندرعباس برگزار شد، در رشته مطالعات اجتماعی (پژوهش و نظرسنجی) شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی در گروه ب شهری موفق به کسب رتبه نخست شد.
در همین ارتباط مدیر مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه استان مرکزی اظهار کرد: طرح ارائه شده به شرکت آب و فاضلاب استان از اواخر سال گذشته آغاز و در نیمه نخست سال جاری به پایان رسید.
شعله عراقیه فرهانی مدیر مرکز افکارسنجی افزود: در این طرح سه موضوع بررسی میزان رضایت شغلی کارکنان، بررسی میزان رضایت مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان و سنجش و ارزیابی عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از دیدگاه مدیران، مسوولان و کارشناسان سازمان‌ها، ادارات و موسسات خدمات مورد بررسی قرار گرفته است.
وی در پایان در مورد اهداف کلی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) اظهار کرد: این مرکز وابسته به جهاد دانشگاهی، در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمان‌ها و نهادهای تصمیم‌گیر، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره‌گیری از مشارکت و دیدگاه‌های شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه‌های مختلف، فعالیت خود را از سال 80 آغاز کرده است
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir