با مشارکت ایسپا برگزار می‌شود: نخستین جشن ملی روابط عمومی
با مشارکت ایسپا برگزار می‌شود: نخستین جشن ملی روابط عمومی
دوشنبه, 26 اردیبهشت,1401

نخستین جشن ملی روابط عمومی همزمان با بیست‌ و هفتم اردبیهشت‌ ماه «روز ملی ارتباطات و روابط‌ عمومی» به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و مشارکت برخی سازمان ها از جمله مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) برگزار می‌شود. در این مراسم که در روز بیست و هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود، یافته‌های آخرین نظرسنجی ایسپا درباره وضعیت روابط عمومی در ایران ارائه خواهد شد. ارایه سه سخنرانی برگزیده و آخرین دستاوردهای روابط عمومی، رونمایی از سه عنوان کتاب جدید در حوزه روابط عمومی و تقدیر از پیشکسوتان و فعالان حوزه روابط عمومی از دیگر برنامه‌های این مراسم خواهد بود.

مشارکت ایسپا در نخستین جشن ملی روابط عمومی
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir