همزمان با هفته پژوهش در همدان؛حضور ایسپا در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان
همزمان با هفته پژوهش در همدان؛حضور ایسپا در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان
دوشنبه, 25 آذر,1398

دستاوردهای مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه همدان وابسته به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی همدان همزمان با هفته پژوهش در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.
در غرفه ایسپای همدان که با استقبال خوب مسئولین دولتی و خصوصی و پژوهشگران همراه بود، علاوه بر طرح‌های صنعتی، پژوهشی و مقالات حوزه پژوهش،  طرح‌های نظرسنجی مرتبط با مسائل روز و همچنین طرح‌های خویش فرمایی جهت بهره‌مندی و آشنایی بازدیدکنندگان به نمایش درآمد.
طرح هایی چون نظرسنجی پیرامون انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی و کتاب‌هایی که به کوشش ایسپا تدوین و تالیف شده است مورد توجه بیشتری قرار گرفت.
این نمایشگاه در دو روز و به مناسبت هفته پژوهش در سالن همایش های دانشگاه علوم پژشکی همدان و با حضور مراکز، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی استان برگزار شد.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2021 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir