رئیس‌جمهور در مراسم سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی: ایسپا ثمرۀ فرهنگی و موثر جهاددانشگاهی است
رئیس‌جمهور در مراسم سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی: ایسپا ثمرۀ فرهنگی و موثر جهاددانشگاهی است
چهار شنبه, 16 مرداد,1398

رئیس‌جمهور در مراسم سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی: ایسپا ثمرۀ فرهنگی و موثر جهاددانشگاهی است.

رئیس جمهور در سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی، نامی مقدس و مجمع نیروهای خلاق، مخلص و با انگیزه است، گفت: کلمه جهاد اقتضا می کند که جهاد دانشگاهی از نظر سرعت، کیفیت و هزینه؛ متفاوت از سایر موسسه های پژوهشی باشد.

به گزارش روابط عمومی ایسپا، رئیس جمهور روحانی روز چهارشنبه 16 مرداد در آیین بزرگداشت سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی در جمع روسا و مدیران این نهاد، ضمن معرفی ایسپا به عنوان یکی از ثمره های فرهنگی و موثر جهاددانشگاهی، خاطرنشان کرد:  قرار گرفتن نام مقدس «جهاد» بر این نهاد نشان از اهمیت وظیفه آن است و خوشبختانه با تلاش های انجام شده، امروز در سی و نهمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی، گستره فعالیت آن کل کشور را فراگرفته است.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir