با حکم رئیس جهاد دانشگاهی، سرپرست جدید ایسپا منصوب شد
با حکم رئیس جهاد دانشگاهی، سرپرست جدید ایسپا منصوب شد
چهار شنبه, 29 خرداد,1398

با حکم رئیس جهاد دانشگاهی، سرپرست جدید ایسپا منصوب شد

با حکمی از سوی دکتر طیبی، مهدی رفیعی بهابادی به عنوان سرپرست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی ایسپا، دکتر سید حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی در حکمی مهدی رفیعی بهابادی را به عنوان سرپرست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) وابسته به این نهاد منصوب کرد.

هم‌چنین در نامه‌ای جداگانه از تلاش‌های شایسته و خدمات محمد آقاسی در طول دوره ریاست این مرکز قدردانی شد. مهدی رفیعی بهابادی پیش از این در سمت معاونت پژوهشی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) فعالیت داشت.

شایان ذکر است چندی پیش با حکم دکتر سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، محمد آقاسی رییس سابق ایسپا، به عنوان معاون بررسی و ارزیابی ستاد فرهنگ شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir