51.1 درصد مردم در یک سال گذشته هر روز برنج مصرف کرده اند
51.1 درصد مردم در یک سال گذشته هر روز برنج مصرف کرده اند
دوشنبه, 13 خرداد,1398

51.1 درصد مردم در یک سال گذشته هر روز برنج مصرف کرده اند.

در بخشی از نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که در روزهای 31 اردیبهشت و 1 خرداد ماه 98 به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور(اعم از شهر و روستا) انجام شد، از پاسخگویان پرسیده شده است: «در خانواده شما در یک سال گذشته تا چه حد برنج مصرف شده است؟»

51.1 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک ساله گذشته هر روز برنج مصرف کرده اند. 43.1درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته چند روز در هفته، 4.8 درصد پاسخگویان چند روز در ماه، 0.52.6 درصد پاسخگویان چند بار در سال برنج مصرف کرده اند. 0.3 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته اصلا برنج مصرف نکرده اند. 0.3 درصد پاسخگویان به این سوال پاسخ نداده اند.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2021 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir