43.4 درصد مردم در یک سال گذشته چند روز در ماه گوشت قرمز مصرف کرده اند
43.4 درصد مردم در یک سال گذشته چند روز در ماه گوشت قرمز مصرف کرده اند
دوشنبه, 13 خرداد,1398

43.4 درصد مردم در یک سال گذشته چند روز در ماه گوشت قرمز مصرف کرده اند.

در بخشی از نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که در روزهای 31 اردیبهشت و 1 خرداد ماه 98 به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور(اعم از شهر و روستا) انجام شد، از پاسخگویان پرسیده شده است: «در خانواده شما در یک سال گذشته تا چه حد گوشت قرمز مصرف شده است؟»

2.7 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته هر روز گوشت قرمز مصرف کرده اند. 34.9 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته چند روز در هفته، 43.4 درصد پاسخگویان چند روز در ماه، 14.2 درصد پاسخگویان چند بار در سال گوشت قرمز مصرف کرده اند. 4.7 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته اصلا گوشت قرمز مصرف نکرده اند. 0.2 درصد پاسخگویان به این سوال پاسخ نداده اند.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2019 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir