نظرسنجی های ایسپا مشخص کرد؛ میزان مصرف شیر و دوغ در سال گذشته
 نظرسنجی های ایسپا مشخص کرد؛  میزان مصرف شیر و دوغ در سال گذشته
دوشنبه, 13 خرداد,1398

31.1 درصد مردم در یک سال گذشته هر روز شیر مصرف کرده اند.

در بخشی از نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که در روزهای 31 اردیبهشت و 1 خرداد ماه 98 به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور(اعم از شهر و روستا) انجام شد، از پاسخگویان پرسیده شده است: «در خانواده شما در یک سال گذشته تا چه حد شیر مصرف شده است؟»

31.1 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته هر روز شیر مصرف کرده اند. 47.1 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند چند روز در هفته، 13.8 درصد پاسخگویان چند روز در ماه، 2.6 درصد پاسخگویان چند بار در سال شیر مصرف کرده اند. 5.2 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته اصلا شیر مصرف نکرده اند. 0.1 درصد پاسخگویان به این سوال پاسخ نداده اند.

همچنین از پاسخگویان پرسیده شده است: «در خانواده شما در یک سال گذشته تا چه حد دوغ مصرف شده است؟»

15.7 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته هر روز دوغ مصرف کرده اند. 50.3 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته چند روز در هفته، 23.2 درصد پاسخگویان چند روز در ماه، 5.1 درصد پاسخگویان چند بار در سال دوغ مصرف کرده اند. 5.5 درصد پاسخگویان اعلام کرده اند در یک سال گذشته اصلا دوغ مصرف نکرده اند. 0.2 درصد پاسخگویان به این سوال پاسخ نداده اند.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir