وزیر دادگستری و تجلیل از ایسپا
وزیر دادگستری و تجلیل از ایسپا
جمعه, 05 خرداد,1396

وزیر دادگستری و تجلیل از ایسپا

پورمحمدی، وزیر دادگستری گفت: فعالیت ایسپا در نظرسنجی ها کمک فراوانی در ایام انتخابات کرد.

وزیر دادگستری گفت: ایسنا نقش بسیار خوبی در ایام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری داشت و ایسپا که در نظرسنجی ها فعال بود هم کمک فراوانی در ایام انتخابات کرد.

به گزارش روابط عمومی ایسپا مصطفی پورمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا درباره عملکرد این خبرگزاری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن تشکر از ایسنا به دلیل نقش ارزنده‌ای که در ایام انتخابات داشت، گفت: خبرگزاری ایسنا و رسانه‌های مشابه دیگر در ایجاد فضای گسترده، فراگیر و حماسی ملت ما نقش برجسته و تعیین کننده‌ای داشتند.

وی افزود: این رسانه نقش فراوانی هم در سرعت انتقال اخبار، تحلیل‌ها، نقدها و فضای بسیار مثبتی که در رابطه با مشارکت وسیع مردم اتفاق افتاد و جلوه جهانی پیدا کرد، داشت.

 

پورمحمدی با اشاره به سفر ترامپ به منطقه، بیان کرد: حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات، اولین سفر ترامپ به منطقه را که با امضای بزرگترین قرارداد تجاری تاریخ همراه بود، تحت تاثیر قرار داد و به ملت از این بابت تبریک می گوییم.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2022 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir