بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره خصوصی‌سازی ناوگان اتوبوسرانی (کد8/297)
خویش فرمایی
شهروندان تهرانی بالای 15سال
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره خصوصی&zwnj;سازی ناوگان اتوبوسرانی</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این نظرسنجی معطوف به بررسی دیدگاه شهروندان درباره خصوصی&zwnj;سازی ناوگان اتوبوسرانی است. یافته&zwnj;های پژوهش به قرار ذیل می&zwnj;باشد: 36.4 درصد از پاسخگویان با طرح ریالی اتوبوس&zwnj;ها موافق و کاملاً موافق، 10.8 درصد بینابین و 48.4 درصد مخالف و کاملاً مخالف هستند. 48.4 درصد میزان کرایه&zwnj;های ناوگان اتوبوسرانی داخل شهری را مناسب و کاملاً مناسب، 8.4 درصد متوسط و 38 درصد زیاد و خیلی زیاد ارزیابی نموده&zwnj;اند. پرسش دیگری از پاسخگویان در رابطه با میزان تاثیر ناوگان اتوبوسرانی ریالی در کنار ناوگان اتوبوسرانی با سیستم دولتی (بلیطی) بر بهبود وضعیت حمل و نقل شهری پرسیده شد که 35.9 درصد میزان تاثیر ناوگان اتوبوسرانی ریالی را بر بهبود وضعیت حمل و نقل شهری زیاد و بسیار زیاد، 16.7 درصدتاحدودی، 34.6 درصد کم و بسیار کم ارزیابی نموده&zwnj;اند. در ضمن حدود 13.0 درصد در این رابطه اظهار بی&zwnj;اطلاعی کرده یا اظهار نظری ننموده&zwnj;اند</span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir