بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره اعتراضات اخیر معلمان (کد7/297)
خویش فرمایی
شهروندان تهرانی بالای 15سال
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره اعتراضات اخیر معلمان</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این نظرسنجی معطوف به بررسی دیدگاه شهروندان درباره اعتراضات اخیر معلمان است. در مورد اعتراضات اخیر معلمان چند مورد بسیار اساسی بوده است از جمله: در مورد اطلاع شهروندان تهرانی از اعتراضات اخیر معلمان&nbsp; 63.9 درصد از این اعتراضات مطلع بودند و 35.4 درصد نیز از این اعتراضات اطلاعی نداشتند. 70.2 درصد شهروندان تهرانی که از این اعتراضات اطلاع داشتند زیاد و بسیار زیاد این اعتراضات را برحق می&zwnj;دانند. 9.5 درصد معتقدند تاحدودی و 15.5 نیز ارزیابی&zwnj;شان&nbsp; کم و بسیار کم بوده است. همچنین 38 درصد از شهروندان تهرانی مطلع از این اعتراضات گفته&not;اند که زیاد و بسیار زیاد جامعه آمادگی دارد که از این اعتراضات حمایت کند. 13.4 درصد معتقدند تا حدودی و 41 درصد آمادگی جامعه را کم و بسیار کم ارزیابی کرده&zwnj;اند.</span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir