نظر سنجی شهروندان در خصوص بازی های رایانه ای
کارفرمایی
بنیاد ملی بازی های رایانه ای
<p style="text-align: justify;"><span style="font-size: small;"><span style="font-family: Tahoma;">&nbsp;طرح بازی های رایانه ای از طرف بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، توسط مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران اجرا گردید. بنیاد ملی بازی های رایانه ای با اهداف مختلفی از قبیل حمایت و نظارت برگسترش فرآیند تولید، تامین ، واردات، صادرات، آماده سازی ، تکثیر و توزیع انواع بازی های ویدئویی و رایانه ای فعالیت می کند. پرسشگری این طرح توسط مرکز افکارسنجی شعبه خراسان رضوی در شهریورماه امسال انجام شد.</span></span></p> <p style="text-align: justify;"><span style="font-size: small;"><span style="font-family: Tahoma;"><br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir