دیدگاه شهروندان تهرانی پیرامون مساله فلسطین (کد:11/286)
کارفرمایی
شهروندان بالای 15سال تهرانی
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">دیدگاه شهروندان تهرانی پیرامون مساله فلسطین</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">یکی دیگر از موضوعات نظرسنجی مسائل روز که در مهرماه 1385 توسط ایسپا در تهران به اجرا در آمد بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی در&nbsp; خصوص مساله فلسطین و بود.<br /> در این تحقیق 1115 نفر از شهروندان بالای 15 سال تهرانی که با روش نمونه&zwnj;گیری چند مرحله&zwnj;ای انتخاب شدند، به سوالات ایسپا در این خصوص پاسخ دادند. این پژوهش با روش پیمایشی انجام شد و اطلاعات مورد نیاز بوسیله پرسشنامه&zwnj; گردآوری شده است.<br /> بر اساس این نظرسنجی 6/36 درصد پاسخگویان، گفته&zwnj;اند، اخبار مربوط به مساله فلسطین را به میزان زیاد و بسیار زیای پیگری می&zwnj;کنند. 5/33 درصد نیز گفته&zwnj;اند تا حدودی این اخبار را پیگری می&zwnj;کند و 5/29&nbsp; درصد هم به میزان کمی اخبار فلسطین را پیگری کرده&zwnj;اند. همچنین 1/69 درصد شهروندان تهرانی با حمایت ایران از فلسطین موافق بوده و 6/20 درصد نیز مخالف .<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir