دیدگاه شهروندان تهرانی درباره قیمت کالاها و محصولات (کد:8/286)
کارفرمایی
شهروندان بالای 15سال تهرانی
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">دیدگاه شهروندان تهرانی درباره قیمت کالاها و محصولات </span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">یکی دیگر از موضوعات نظرسنجی مسائل روز ایسپا در مهر ماه 1385 در مورد بحث گرانی برخی کالاها بود جامعه آماری این نظرسنجی شهروندان بالای 15 سال ساکن تهران بوده که تعداد 1115 نفر آنها با روش نمونه&zwnj;گیری چند مرحله&zwnj;ایی انتخاب شده&zwnj;اند. روش انجام این پژوهش، پیمایش بوده و اطلاعات بوسیله پرسشنامه گردآوری شده است.<br /> بر اساس این پیمایش 83 درصد شهروندان گفته&zwnj;اند قیمتها طی یکسال گذشته (در زمان اجرای پروژه نظرسنجی ) افزایش یافته است. 5/42 درصد عملکرد دولت را در مبارزه باگرانی&zwnj;ها نا موفق ارزیابی کرده&zwnj;اند، 7/68 درصد از پاسخگویان اظهار داشته&zwnj;اند قیمتها نسبت به ماه رمضان سال گذشته افزایش یافته است و از نظر 2/27 درصد نیز تغییری نکرده است. 2/45 درصد پاسخگویان گفته&zwnj;اند کالاهای گران شده، گران خواهند ماند. <br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2024 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir