طرح نظر سنجی شناسایی مهمترین عوامل مؤثر بر ثبت نام شرکت کنندگان در کلاسهای آموزشی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان
خویش فرمایی
مرکز افکار سنجی
کلیه شرکت کنندگان در کلاس های آموزش کوتاه مدت
<p><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">&nbsp;طرح نظر سنجی شناسایی مهمترین عوامل مؤثر بر ثبت نام شرکت کنندگان در کلاسهای مرکز آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی خراسان جنوبی به همت مركز افكار سنجي دانشجويان ايران (ايسپا) شعبه بيرجند اجرا شد .</span></span></p> <div dir="rtl"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">اين طرح با هدف بررسی میزان تاثیر تبلیغات انجام شده در ترم پائیز توسط مرکز آموزش کوتاه مدت و استفاده از نتایج آن برای تبلیغات ترم های آینده انجام گردید. </span></span></div> <div dir="rtl"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">اين طرح در آبان ماه سال جاری با حجم نمونه 50 نفر از شرکت کنندگان در کلاسهای آموزش کوتاه مدت به اتمام رسيده است . </span></span></div>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir