سنجش و ارزيابي نگرش مديران و مسئولان مراکز، ادارات و سازمان‌ها، از عملکرد شرکت فاضلاب تهران(کد: 4-347)
کارفرمایی
مديران و مسئولان مراکز، ادارات و سازمان‌ها
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">سنجش و ارزيابي نگرش مديران و مسئولان مراکز، ادارات و سازمان&zwnj;ها، از عملکرد شرکت فاضلاب تهران</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این پژوهش به منظور بررسي &laquo;سنجش و ارزيابي نگرش مديران و مسئولان مراکز، ادارات و سازمان&zwnj;ها، از عملکرد شرکت فاضلاب تهران&raquo; و به سفارش شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران انجام شده است. در این مطالعه از روش پیمایشی بهره گرفته شده است و جامعه آماري اين تحقيق مديران شهري و مسئولين حوزه فعاليت شرکت فاضلاب تهران است. از بين آن ها نمونه&zwnj;اي به حجم 100 نفر بر اساس موضوعيت ارتباط با فعاليت&zwnj;هاي اين مجموعه در نظر گرفته شد. روش نمونه&zwnj;گيري انتخابي و جهت&zwnj;دار بوده است. <br /> مروري بر سيماي كلي نمونه نشان دهنده آن است كه اكثريت بالاي مديران پاسخگو (حدود 97 درصد) را مردان تشكيل مي&zwnj;دادند. همچنين، ميانگين سن آن ها 43 سال بوده است. سطح تحصيلات بيش از نيمي از پاسخگویان (حدود 55 درصد) در حد كارشناسي بوده است.<br /> در بررسي يافته&zwnj;هاي اين پژوهش این گونه می&zwnj;توان عنوان کرد که 69.9 درصد مديران پاسخگو ، ميزان تاثير پروژه تاسيسات فاضلاب تهران را بر وضعيت بهداشتي آب هاي زير زميني موثر ارزيابي کرده&zwnj;اند و سه چهارم مديران پاسخگو (74.0 درصد) تاثير فعاليت&zwnj;هاي شرکت فاضلاب تهران را در جهت ارتقاي بهداشت عمومي، زياد دانسته اند . همچنین 65.7 درصد مديران ، رعايت بهداشت را از سوي شرکت فاضلاب در حد متوسط بیان داشته اند از سویی دیگر 45.2 درصد مديران تبليغات شرکت فاضلاب را براي تشويق شهروندان به خريد انشعاب فاضلاب تاثیرگذار ارزيابي کرده&zwnj;اند. 54.8 درصد مديران تاثير فعاليت&zwnj;هاي شرکت فاضلاب در بهبود وضعيت محيط زيست را زياد دانسته&zwnj;اند. حدود 69 درصد پاسخگويان ميزان آگاهي شهروندان را از فعاليت&zwnj;هاي شركت فاضلاب در حد پائين تخمين زده&zwnj;اند. از نكات ديگر اينكه، رضايت مديران شهر تهران از عملكرد شركت فاضلاب در زمينه &laquo;مديريت حوادث غيرمترقبه&raquo; در حد بالایي است. به طوري كه حدود 35 درصد آن ها اين عملكرد را مناسب ارزيابي كرده&zwnj;اند. حدود نيمي از مديران (45.2 درصد) کيفيت تعاملات شرکت فاضلاب تهران را در راستاي اجراي پروژه تأسيسات فاضلاب با سازمان متبوع خود، مناسب تشخيص داده&zwnj;اند و 38.4 درصد از مديران معتقدند که ميزان برخورداري شرکت فاضلاب از امکانات و وسايل لازم در زمينه حوادث مرتقبه، کم است. همچنین 86.3 درصد مديران اجراي طرح فاضلاب تهران را در حد زياد، ضروري دانسته&zwnj;اند.<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir