دیدگاه شهروندان تهرانی درباره میزان آمادگی سازمانها و نهادهای مختلف در مقابله با موج سرمای اخیر (کد:4/320)
خویش فرمایی
شهروندان تهرانی15 سال به بالا
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">دیدگاه شهروندان تهرانی درباره میزان آمادگی سازمانها و نهادهای مختلف در مقابله با موج سرمای اخیر</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این نظرسنجی معطوف به بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره میزان آمادگی سازمانها و نهادهای مختلف در مقابله با موج سرمای اخیر است. یافته&zwnj;های پژوهش به قرار ذیل می&zwnj;باشد: <br /> 8/42 درصد پاسخگویان آمادگی سازمانها و نهادهای دولتی در مقابله با موج سرمای اخیر و حوادث مربوط به &not;آن را کم و خیلی کم ارزیابی کرده&not;اند. از نظر 8/21 درصد پاسخگویان این آمادگی در حد زیاد و 33 درصد دیگر تا حدودی بوده است. 2/42 درصد پاسخگویان درحد زیاد و خیلی زیاد،&nbsp; 3/31 درصد در حد کم و خیلی کم و 2/26 درصد دیگرهم تا حدودی ازعملکرد شهرداری در پاکسازی و برف&not; روبی معابر رضایت داشته&not;اند. 1/36 درصد پاسخگویان معتقد بودند در سرمای اخیر وضعیت حمل و نقل داخل شهری در حد زیاد و خیلی زیادی با مشکل مواجه شده بود. 8/37 درصد تا حد کم و خیلی کم و 3/23 درصد هم تا حدودی معتقد بودند که در این خصوص با مشکل مواجه شده بود. 1/57 درصد پاسخگویان عملکرد وزارت راه را در بازگشایی جاده&not;های ارتباطی بین شهرها، خوب و خیلی&zwnj;خوب ارزیابی کرده&not;اند. 5/14 درصد پاسخگویان نیز آن را بد و خیلی بد ارزیابی کرده&not;اند. 8/83 درصد پاسخگویان گفته&not;اند که در سرمای اخیر با مشکل گاز در منزل یا محل کار خود مواجه نشده&zwnj;اند. 8/13 درصد هم در سرمای اخیر با مشکل گاز در منزل یا محل کار خود مواجه شده&zwnj;اند. 39 درصد پاسخگویان اظهار داشته&not;اند که شرکت گاز در گازرسانی تا حد زیاد و خیلی زیاد موفق عمل کرده است. 8/28 درصد این موفقیت را تا حد کم و خیلی کم و 8/29 درصد دیگر هم این موفقیت را تا حدودی ارزیابی کرده&not;اند. 9/48 درصد پاسخگویان از عملکرد دولت در تهیه و توزیع مواد غذایی در جریان برف و سرمای اخیر تا حد زیاد و خیلی زیاد رضایت دارند. 7/23 درصد دیگر تا حد کم و خیلی کم و 3/25 درصد هم تا&nbsp; حدودی از عملکرد دولت در این زمینه رضایت دارند.<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir