بررسی رفتار انتخاباتی شهروندان حوزه انتخاباتی پاکدشت (موج دوم) (کد:2/318)
کارفرمایی
همه شهروندان 18 سال و بالاتر ساکن در حوزه انتخابی پاکدشت
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">&nbsp;بررسی رفتار انتخاباتی شهروندان حوزه انتخاباتی پاکدشت (موج دوم)</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این تحقیق معطوف به میزان آشنایی شهروندان حوزه انتخابی پاکدشت&nbsp; با آقای باقری کاندیدای مجلس هشتم بود. این گزارش توسط ایسپا و به سفارش آقای باقری کاندیدای حوزه انتخابی پاکدشت در اسفند ماه 1386 انجام شد.<br /> نتایج کلی بدست آمده از یافته&zwnj;های تحقیق در موج دوم&nbsp; بدین صورت است که:<br /> 1- میزان آشنایی پاسخگویان با کاندیداها<br /> نتایج موج دوم نیز همچون نتایج موج اول نشان می&zwnj;دهد که میزان آشنایی پاسخگویان با آقای باقری نسبت به دو کاندیدای دیگر کمتر می&zwnj;باشد.. در مقایسه با دیگر شهرک&zwnj;ها و مناطق، آقای باقری به ترتیب در شریف آباد، پاکدشت و خاتون آباد شناخته&zwnj;&zwnj;شده&zwnj;تر است. کمترین میزان آشنایی با آقای باقری نیز مربوط به انقلاب، دو هزار واحدی و حصار امیر است.<br /> 2- میزان رأی کاندیداها<br /> در موج دوم نیزبیشتر پاسخگویان در زمان اجرای پژوهش در خصوص اینکه به چه کسی رأی خواهند داد تصمیم نگرفته&zwnj;اند. همچنین 7/8 درصد پاسخگویان گفته&zwnj;اند به هیچیک از سه کاندیدای مورد بحث در این مطالعه، رأی نخواهند داد. بیشترین رأی با 6/12 درصد به آقای موسوی اختصاص یافته است. همچنین آقای بشیری با 9 درصد در رتبه دوم و آقای باقری با 5/6 درصد در رتبه سوم قرار گرفته&zwnj;اند.<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir