بررسی میزان رضایت مشترکین شرکت آبفای غرب استان تهران (کد: 4/315)
کارفرمایی
شهروندان ساکن شهرستان کرج
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی میزان رضایت مشترکین شرکت آبفای غرب استان تهران</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این تحقیق معطوف به ارزیابی عملکرد شرکت آبفای غرب تهران در زمینه رضایت از وضعیت آب شبکه شهری از نگاه شهروندان ساکن در شهرهای شهرستان کرج بود. این گزارش توسط ایسپا و به سفارش شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران در خرداد ماه 1386 به &laquo;بررسی میزان رضایت مشترکین شرکت آبفای غرب استان تهران&raquo; پرداخته است. مهمترین یافته&zwnj;های این تحقیق به این قرار است:<br /> 1-&nbsp;بیشتر پاسخگویان (40 درصد) رضایت زیادی از وضعیت کنونی فشار آب داشته&zwnj;اند.&nbsp; متوسط رضایت پاسخگویان بر روی طیف حداقل 1 و حداکثر 5 با میانگین 76/2 (بالاتر از حد متوسط) است.<br /> 2-&nbsp;بیشتر پاسخگویان (1/34 درصد) از وضعیت آب بها رضایت متوسط داشته&zwnj;اند. میانگین ستون رضایت حاکی از آن است که معدل رضایت از تعرفه&zwnj;های آب بهاء با 84/2 از حداقل 1 و حداکثر 5 در حد متوسط می&zwnj;باشد.<br /> 3-&nbsp;بیشتر پاسخگویان (5/40 درصد) رضایت زیاد و خیلی زیاد از نحوه برخورد مسئولین شرکت داشته&zwnj;اند. میانگین اهمیت اختصاص یافته در این مورد 48/4 و بین طبقات زیاد و خیلی زیاد قرار دارد. <br /> 4-&nbsp;بیشتر پاسخگویان (1/49 درصد) رضایت زیاد و خیلی زیاد از نحوه برخورد و رفتار پرسنل شرکت داشته&zwnj;اند. میانگین رضایت مشترکین از پرسنل آبفا 67/3 است<br /> 5-&nbsp;بیشتر پاسخگویان (8/37 درصد) رضایت کم و خیلی کمی به نحوه اطلاع&zwnj;رسانی شرکت داشته&zwnj;اند. میانگین رضایت در این مورد در برابر60/2 گزارش شده است<br /> 6-&nbsp;بیشتر پاسخگویان (24 درصد) رضایت زیاد و خیلی زیاد از نحوه پاسخگویی و رسیدگی به اعتراضات در شرکت داشته&zwnj;اند. میانگین رضایت در این مورد 98/2 گزارش شده است<br /> &nbsp;&nbsp;&nbsp; همچنین که شاخص کلی رضایت در این تحقیق 56 درصد است. شایان ذکر است مطابق شاخص کلی رضایت در مجموع بیشترین رضایت مربوط به مردم شهر اشتهارد و کمترین میزان متعلق به شهر نظرآباد است. همچنین رضایت کسانی که در منزل ویلایی سکونت داشته&not;اند بیشتر از کسانی است که در آپارتمان&nbsp; و در خانه&not;های مسکونی زندگی می&zwnj;کنند رضایت بیشتری از شرکت آبفای استان تهران دارند.<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir