بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره موضوعات مهم ماه مبارک رمضان (کد:2/310)
خویش فرمایی
شهروندان تهرانی15 سال به بالا
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره موضوعات مهم ماه مبارک رمضان</span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این نظرسنجی معطوف به بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی درباره موضوعات مهم ماه مبارک رمضان است. یافته&zwnj;های پژوهش به قرار ذیل می باشد: <br /> حدود 7.7 درصد از پاسخگویان تغییر ساعت کاری در ماه رمضان را اقدامی بسیار خوب و 47.5 درصد خوب ارزیابی کرده&zwnj;اند. اما 16.9 درصد پاسخگویان تغییر ساعات کار در ماه رمضان را بد و حدود 8.2&nbsp; درصد خیلی بد ارزیابی کرده&zwnj;اند. 14.7 درصد نیز گزینه نه خوب و نه بد انتخاب کرده&zwnj;اند. اما 56.5 درصد پاسخگویان گفته&zwnj;اند که قیمت مواد خوراکی در ماه رمضان گرانتر شده بود.&nbsp; همچنین بیشتر پاسخگویان (67.4 درصد) به میزان زیادی سریالهای تلویزیونی ماه رمضان را پیگیری می کردند. در این میان 57.7 درصد از پاسخگویان میوه ممنوعه (حاج آقا فتوحی) را به عنوان بهترین سریال برگزیده&zwnj;اند، 26.7 درصد اغما، 9.5 درصد یک وجب خاک و 1.2 درصد شکرانه را انتخاب نموده&zwnj;اند. بر این اساس سریال میوه ممنوعه به عنوان جالب&zwnj;ترین سریال از دید پاسخگویان انتخاب شده است.<br /> </span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir