بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی از وضعیت سیاسی جامعه (کد5/297)
خویش فرمایی
شهروندان تهرانی بالای 15سال
<p style="text-align: center"><span style="color: #0000ff"><strong><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">بررسی دیدگاه شهروندان تهرانی از وضعیت سیاسی جامعه </span></span></strong></span></p> <p style="text-align: justify"><span style="font-size: small"><span style="font-family: Tahoma">این نظرسنجی معطوف به بررسی دیدگاه شهروندان از وضعیت سیاسی جامعه است. یافته&zwnj;های پژوهش به قرار ذیل می&zwnj;باشد: از پاسخگویان درباره تمایل به تغییرات پرسیده شد که 57.1 درصد موافق اصلاح وضع فعلی و آن را تمایل بیشتر مردم می&zwnj;دانند.27.2 تغییر اساسی وضع فعلی و 12.7 نیز دفاع از وضع موجود را تمایل عمده مردم دانسته&zwnj;اند. همچنین 40.6 درصد زیاد و بسیار زیاد نسبت به آینده امیدوارند و 34.1 کم و بسیار کم نسبت به آینده امیدوارند. در مورد گرایش به جناحهای سیاسی در انتخابات آینده 32.8 درصد به اصولگرایان، 30.6 درصد به اصلاح طلبان گرایش دارند در حالی که&nbsp; و 32.8 درصد نیز هیچکدام از این جناحها را انتخاب نخواهند کرد.</span></span></p>
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir