اخبار
جلسه مشترک ایسپا و مرکز آمار ایران با حضور دکتر حمید رضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی ، سعید پورعلی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی ، علی فروغی سرپرست ایسپا و دکتر محمد مدد رئیس مرکزآمار ایران با هدف توسعه همکاری ها برگزار شد.
3 آذر ,1388
طرح بررسي مسائل فرهنگي،سياسي،اجتماعي دانشجويان در دانشگاه هاي شهرستان زاهدان توسط شعبه افكار سنجي استان به صورت كارفرمايي در حال اجرا مي باشد
3 آذر ,1388
کمیسیون ملی یونسکو در ایران از دومین جشنواره پژوهش های تجربی ابوریحان حمایت می کند.
1 آذر ,1388
سومین جلسه هماهنگی در خصوص نحوه برگزاری اولین جشنواره پژوهشگران ایثارگر در اداره کل مطالعات و نحقیقات بنیاد شهید برگزار شد.
1 آذر ,1388
سی و یکمین جلسه هیئت مدیره ایسپا با موضوع بررسی برنامه های سال 88 این مرکز در دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی با حضور کلیه اعضاء برگزار شد.
1 آذر ,1388
ایسپا و اداره کل مطالعات و تحقیقات بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهمن ماه سالجاری اولین جشنواره پژوهشگران ایثارگر را در سطح ملی برگزار می کنند.
1 آذر ,1388
جلسه مشترک ایسپا و اداره کل مطالعات اجتماعی ناجا با هدف توسعه همکاری های فیمابین در معاونت اجتماعی نا جا برگزار شد.
1 آذر ,1388
مراسم تقدیر از دست اندرکاران طرح بهزیستی با حضور سرپرست و معاونین ایسپا برگزار شد.
1 آذر ,1388
قائم مقام مرکز مطالعات اجتماعی وزارت کشور به منظور بررسی راه های توسعه همکاری با ایسپا از این مرکز دیدار کرد.
1 آذر ,1388
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی، در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم‌گیر، ضرورت توجه به افکارعمومی و لزوم بهره‌گیری از مشارکت و دیدگاه های شهروندان در
1 آذر ,1388
سایت نظرسنجی تلفنی ایسپا طی مراسمی با حضور سرپرست و معاونین ایسپا افتتاح شد.
1 آذر ,1388
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2023 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir