سه شنبه, 01 اسفند,1396 | فيفرييه/20/2018
اخبار
پرسشگران مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) شعبه هرمزگان در ترسیم نخستين نقشه انساني خليج فارس در جزيره هرمز مشارکت کردند.
14 اردیبهشت ,1389
براساس برنامه‌ریزی‌های به عمل جهت راه‌اندازی کانون‌های دانشجویی پرسشگری اساسنامه کانون پرسشگری مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران بعد از اصلاحات و بازنگری تدوین و مصوب شد.
14 اردیبهشت ,1389
کانون‌های پرسشگری مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران با بدنه دانشجویی و همراهی اساتید مرتبط زیر نظر معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی در دانشگاه‌های ارومیه راه‌اندازی و شروع به جذب نیروی فعال کرده است.
14 اردیبهشت ,1389
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) شعبه استان مرکزی جهت معرفی و ارایه توانمندی های خود با اخویان رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی جلسه ای مشترک برگزار کرد.
13 اردیبهشت ,1389
مقاله ای با عنوان «نقش رسانه‌ها در هويت‌بخشي و فرهنگ‌سازي الگوي مصرف» از سوی مدير اجرايي مركز افكارسنجي دانشجویان ایران(ایسپا) واحد صنعتي اصفهان به كنفرانس بين‌المللي راهكارهاي علمي و عملی اصلاح الگوي مصرف (تجربيات جاري و استراتژي‌هاي آينده) ارسال شد.
12 اردیبهشت ,1389
طرح شناسایی خیرین مدرسه ساز و بررسی چگونگی ترویج این فرهنگ توسط ایسپای لرستان به سفارش سازمان نوسازی مدارس این استان اجرا می شود.
8 اردیبهشت ,1389
مركز افكارسنجي دانشجويان ايران(ايسپا) شعبه آذربايجان‌غربي نتايج طرح تحقيقاتي بررسي راهكارهاي گسترش فرهنگ عفاف و حجاب را منتشر کرد.
8 اردیبهشت ,1389
کتاب افکار عمومی در ایران که شامل مقالاتی در زمینه افکار عمومی است از سوی مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) منتشر شد.
8 اردیبهشت ,1389
طی حکمی از سوی علی فروغی رئیس ایسپا و مدیر مسوول فصلنامه تحقیقات علوم اجتماعی ایران خانم طیبه خاکی به عنوان مدیر داخلی این فصلنامه منصوب شد.
8 اردیبهشت ,1389
در آغاز دهمین سالگرد تاسیس مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) نشست مدیران اجرایی این مرکز در روزهای 21 و 22 اردیبهشت در دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی در تهران برگزار می شود.
8 اردیبهشت ,1389
طرح نيازسنجي از برنامه‌هاي فرهنگي دانشگاه‌ها و بررسي مولفه هاي تاثيرگذار از سوي مركز افكارسنجي دانشجويان ايران (ايسپا)ي آذربايجان‌غربي اجرا می شود.
6 اردیبهشت ,1389
معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) بمنظور برقراری و تجدید ارتباط با مشتریان خود در همایش دو روزه سلامت شهری حضور یافت.
6 اردیبهشت ,1389
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2018 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir