شنبه, 01 مهر,1396 | سبتمبر/23/2017
اخبار
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه خوزستان نتایج نظرسنجی از اولین نمایشگاه فرش و چهارمین نمایشگاه لوازم بهداشتی آرایشی استان را منتشر کرد.
11 اسفند ,1388
دومین جلسه شورای علمی طرح بررسی جوامع هدف پنهان سازمان بهزیستی با موضوع خشونت خانگی علیه زنان با حضور رئیس ایسپا، معاونین پژوهشی و اجرایی و کارشناسان نمونه¬گیری و پژوهشی ایسپا از یکسو و کارشناسان سازمان بهزیستی بعنوان کارفرمای طرح از دیگر
11 اسفند ,1388
طرح نظرسنجی میزان مشارکت شهروندان اهوازی در راهپیمایی 22 بهمن به سفارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان با 350 نمونه توسط ایسپای شعبه خوزستان انجام شد.
9 اسفند ,1388
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه استان مرکزی ضمن معرفی توانمندی های خود قراردادی جهت اجرای طرح پژوهشی با سازمان جهاد کشاورزی استان به امضا رساند.
8 اسفند ,1388
نتایج نظرسنجی ایسپا حاکی از آن است که آمریکا و سپس اسرائیل بزرگ‌ترین تهدید برای صلح جهانی محسوب می‌شوند.
3 اسفند ,1388
دومین شماه فصلنامه تحقیقات علوم اجتماعی ایران مشتمل بر شش مقاله پژوهشی از سوی مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) منتشر شد
19 بهمن ,1388
طرح « بازارسنجی محصولات شرکت سایپادیزل » در سطح 10 استان کشورشامل استان های تهران، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان، مازندران، گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان و هرمزگان انجام شد.
14 بهمن ,1388
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه اصفهان جلسه ای را بمنظور هماهنگی جهت اجرای طرح نظرسنجی با موضوع بررسی میزان رضایت مردم اصفهان از اداره کل استاندارد استان انجام داده است.
13 بهمن ,1388
ایسپای شعبه اردبیل طی سالجاری تاکنون طرحهای ذیل را در شهر اردبیل و شهرستانها و روستاهای تابعه اجرا نموده و چندین طرح نیز به شرح زیر تا پایان سالجاری در دست اجرا دارد.
12 بهمن ,1388
اهم فعالیتهای انجام شده از ابتدای سال 88 در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران واحد استان اردبیل
12 بهمن ,1388
ایسپای خراسان رضوی در سال 1388 بیش از بیست طرح اجراشده و درحال اجرا دارد. برخی از این طرح ها در سطح کشوری و برخی نیز در سطح شهر مشهد و شهرستانهای استان خراسان رضوی اجرا شده اند.
11 بهمن ,1388
اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره ایثارگران پژوهشگر روز یکشنبه چهارم بهمن ماه در محل اداره کل مطالعات و تحقیقات بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور همفکری، هماهنگی و تشریح فرایند امور اجرایی جشنواره در حوزه‌های مختلف برگزار گردید.
5 بهمن ,1388
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir