دوشنبه, 05 تیر,1396 | جوان/26/2017
اخبار
ایسپای شعبه اردبیل طی سالجاری تاکنون طرحهای ذیل را در شهر اردبیل و شهرستانها و روستاهای تابعه اجرا نموده و چندین طرح نیز به شرح زیر تا پایان سالجاری در دست اجرا دارد.
12 بهمن ,1388
اهم فعالیتهای انجام شده از ابتدای سال 88 در مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران واحد استان اردبیل
12 بهمن ,1388
ایسپای خراسان رضوی در سال 1388 بیش از بیست طرح اجراشده و درحال اجرا دارد. برخی از این طرح ها در سطح کشوری و برخی نیز در سطح شهر مشهد و شهرستانهای استان خراسان رضوی اجرا شده اند.
11 بهمن ,1388
اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشنواره ایثارگران پژوهشگر روز یکشنبه چهارم بهمن ماه در محل اداره کل مطالعات و تحقیقات بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور همفکری، هماهنگی و تشریح فرایند امور اجرایی جشنواره در حوزه‌های مختلف برگزار گردید.
5 بهمن ,1388
کتاب مجموعه مقالات پیمایش پانلی که به زودی از سوی ایسپا منتشر می شودحاوی 12 مقاله ارائه شده در اولین سمینار تخصصی پیمایش پانلی است که اردیبهشت امسال توسط این مرکز در تهران برگزار گردید.
29 دی ,1388
جلسه مشترك ناظر طرح آمارگيري از كارگاه هاي تحقيق و توسعه و مركز افكار سنجي جهاددانشگاهي استان بمنظور تشریح فعاليت ها و برنامه هاي تحقيقاتي اسپا برگزار شد.
27 دی ,1388
نشست مشترك معاونت اداري ومالي اداره كل حمل ونقل وپايانه هاي استان با مدير اجرايي مركز افكار سنجي جهاددانشگاهي سيستان وبلوچستان با هدف معرفي توانمنديهاي ايسپا در حوزه مطالعات اجتماعي، فرهنگي، تحقيقاتي و... برگزار شد.
27 دی ,1388
مهمترین فعالیت های ایسپای خراسان جنوبی در دو ماه گذشته 1. اجرای طرح ملی بازار سنجی محصولات شرکت به پخش 2. مذاکره با شرکت آب و فاضلاب استان جهت اجرای دوطرح نظرسنجی با عناوین :
27 دی ,1388
پیش آزمون طرح پیمایش فرهنگ سیاسی مردم ایران(موج دوم) از سوی ایسپا در حال اجراست.
26 دی ,1388
ایسپای شعبه اصفهان طرح نظرسنجی را درهشتمين نمايشگاه بين المللي صنايع و ماشين آلات كشاورزي اجرا می کند.
23 دی ,1388
اولین جشنواره ایثارگران پژوهشگر اردبیهشت ماه 89 به همت ایسپا و معاونت پژوهش و ارتباطات فرهنگب بنیاد شهید و امور ایثارگران در تهران برگزای می شود.
22 دی ,1388
نشست مشترک فیمابین جهاد دانشگاهی و مجتمع فولاد مبارکه اصهفان با حضور رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.
21 دی ,1388
درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2016 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir