صداوسیما منبع اصلی کسب خبر پیرامون سیل 98
صداوسیما منبع  اصلی کسب خبر پیرامون سیل 98
یکشنبه, 22 اردیبهشت,1398

صداوسیما منبع  اصلی کسب خبر پیرامون سیل 98

بر اساس نظرسنجی ملی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که در روزهای 19 و 20 فروردین 98 به صورت تلفنی با جامعه آماری شهروندان کل کشور(اعم از شهر و روستا) انجام شده است 62.4 درصد مردم اعلام کرده ­اند اخبار مربوط به سیل اخیر در چند استان کشور را از طریق صدا و سیما دنبال کرده­ اند. 20.9 درصد از طریق شبکه ­های اجتماعی مجازی، 7.2 درصد از طریق سایت­ های خبری، 3.1 درصد از طریق شبکه ­های ماهواره­ای و 2.9 درصد از طریق دوستان و آشنایان اخبار مربوط به سیل اخیر را دنبال کرده­ اند. 0.8 درصد از سایر منابع اخبار را دنبال کرده ­اند، 2.3 درصد اخبار سیل را دنبال نکرده ­اند و 0.4 درصد نیز به این سؤال پاسخ نداده ­اند.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir