صدا و سیما منبع اصلی مردم برای کسب اخبار روز جامعه
صدا و سیما منبع اصلی مردم برای کسب اخبار روز جامعه
یکشنبه, 22 اردیبهشت,1398

صدا و سیما منبع اصلی مردم برای کسب اخبار روز جامعه

به گزارش روابط عمومی ایسپا، طرح نظرسنجی با موضوع «بررسی مسائل روز کشور از منظر افکار عمومی مردم ایران» با پرسشگری از 1281نفر از افراد بالای 18 سال به بالای کشور در روزهای 13 و 14 اسفندماه 1397 به شیوه تلفنی انجام شد.

در بخشی از طرح مذکور پرسیده شده است: «شما از چه طریقی اخبار روز جامعه را کسب می کنید؟»

57.7 درصد پاسخگویان اعلام کرده ­اند صدا و سیما منبع اصلی آن­ها برای کسب اخبار روز جامعه است. 19 درصد پاسخگویان از طریق شبکه های اجتماعی، 7.1 درصد از طریق سایت های خبری، 5.3 درصد از طریق شبکه های ماهواره ای، 4.9 درصد از طریق دوستان و آشنایان، 1.8 درصد از طریق روزنامه ها و مطبوعات اخبار روز جامعه را کسب می کنند. همچنین 4.2 درصد به این سوال پاسخ نداده اند.

درباره ایسپا
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمانها و نهادهای تصمیم گیر ، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره گیری از مشارکت و دیدگاههای شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه های مختلف، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است.
برخی کارفرمایان
Alternate Text
Alternate Text
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2020 ispa.ir All rights reserved. Powered & Designed by WebTakin.ir